Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! MOES 16 A Matter Homekit nutikas pistikupesa! UUS!

MEGA! MOES 16 A Matter Homekit nutikas pistikupesa! UUS!

ID товара: 212857261 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 4.35 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 17.05.2024 21:30:00
Окончание: Вт 21.05.2024 21:51:03
Просмотров: 72
Последний претендент: onyinate
Tallinn, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
207452 oбратная связь    5577 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST (S)
Omniva (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки (S)
Самовывоз
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв э-магазин продавца

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik, mis piltidel on!
Eestikeelne juhend puudub.

Kood: VIS127
Seisukord: Uus
Poe hind: ~45.00 EUR

MOES 16 A Matter Homekit nutikas pistikupesa

1

  • Märkus. 2,4 GHz Wi-Fi, nõuab iOS 16.1 (või uuemat) või Android 8.1 või uuemat nutitelefoni.
  • Kaugjuhtimispult: kui soovite rakendada HomeKiti kaugjuhtimispulti, peate oma Apple'i seadme kodus seadistama HomeKiti sillaks, et luua ühendus 2,4 GHz Wi-Fi võrguga. Kui lülitate seadme välja või katkestate Wi-Fi ühenduse, siis see ei reageeri, kui soovite seadet kaugjuhtida.
  • Voolu mõõtmine: mater pistikupesa jälgib energiatarbimist ja jälgib seadmeid reaalajas voolutarbimise ja ajalooliste andmetega rakenduse kaudu.
  • Ajakava: MOES pesaga ühendatud seadmeid saab juhtida nii, et need lülituvad vajadusel automaatselt sisse ja välja. Näiteks saate seada valgustuse sisse lülitama iga päev kell 18.00.
  • Hääljuhtimine: vabastage oma käed, lülitades ühendatud seadmed lihtsa häälkäsklusega sisse ja välja. Ühildub Amazon Alexa ja Google Assistantiga.

lk 8
lk2
lk3
lk 7

 


NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет