Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! MoreFit SW220 Fitness 1.3" hõbedane nutikell!

MEGA! MoreFit SW220 Fitness 1.3" hõbedane nutikell!

ID товара: 181579002 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 17.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 19.09.2022 21:00:00
Окончание: Пн 03.10.2022 21:10:23
Просмотров: 142
Последний претендент: larsen777
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
92351 oбратная связь    2462 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

MoreFit SW220 Fitness 1.3" hõbedane nutikell

  • 【1,3-tolline täispinnaga puuteekraan ja kohandatud valikukettad】1,3-tolline suur puuteekraan, ekraani heledust saab käsitsi reguleerida. AdorHealthi rakenduses saate valida erinevate valikuketaste hulgast ja ka oma fotosid üles laadida.
  • 17 erinevat spordirežiimi ja infomeeldetuletus: nutikellal on 17 erinevat spordirežiimi, näiteks B. Kõndimine, jooksmine, rattasõit, tennis, golf, jooga, jalgpall, fitness jne Salvestage täpselt oma igapäevased aktiivsuse andmed. Treeningkell toetab rakendustega seotud meeldetuletusi (nagu kõned, Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp, LinkedIn, Snapchat, Skype, Telegram, SMS, Line jne).
  • Tervise jälgimine ja ilmaandmed: meeste ja naiste spordikell saab salvestada teie igapäevaseid aktiivsusandmeid nagu sammulugeja, distants, kalorid, unemonitor ja aktiivsed minutid ning genereerida vastavaid andmeid. Oleme lisanud funktsiooni "menstruaalkalender", mis hõlbustab naiste bioloogiliste tsüklite jälgimist teatud kellaaegadel. Nutikas kell võib kuvada ilmateavet, mis aitab teil reisi planeerida.
  • 【Muud praktilised funktsioonid ja stressi leevendamine】Meeste ja naiste nutikellal on muid erifunktsioone, nagu stopper, muusika juhtimine, fotograafia, äratuskell, istumise meeldetuletus, joogivee meeldetuletus jne. See pakub teile paremat kliendikogemust . Kellal on ka spetsiaalne "stressi leevendav" funktsioon, mis aitab inimestel pärast tööd lõõgastuda ja stressi leevendada.
  • Pikk aku tööiga ja ühilduvus: kahetunnise laadimisega võib see vastu pidada 7-10 päeva ja ooteaeg kuni 30 päeva. Need andmed võivad ka individuaalsest kasutusest olenevalt erineda. See kell ühildub iOS 9.0 ja uuemate ning Android 5.1 ja uuemate nutitelefonidega. Treeningu jälgimise ühilduvus tahvelarvutite ja arvutitega ei ole praegu toetatud

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Vähekasutatud! Täiesti töökorras!

Poe hind:~ 59.90 EUR. 

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет