Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Natures Root Pulber Tervislike Juuste Kasvu Jaoks UUS!

MEGA! Natures Root Pulber Tervislike Juuste Kasvu Jaoks UUS!

ID товара: 159790947 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 10.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 20.07.2021 21:00:00
Окончание: Вт 27.07.2021 21:00:00
Просмотров: 82
Последний претендент: hellusta
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 52318
/ э-магазин продавца

100% puhas pulber: meie taim Eclipta alba on kasvatatud ilma kahjulike sünteetiliste kemikaalide või väetiseta. Meie bhringraži lehed koristatakse otse meie taludest käsitsi ja kuivatatakse loomulikult aeglaselt.

LOODUSLIK JUUKSUTE HOOLDUS: Ajurveeda ravim on juuste kasvatamiseks pikka aega kasutanud bhringraj pulbrit. Bhringraj lehepulber on tõhus viis juuste väljalangemise ja värvimuutuste vältimiseks. Seda kasutatakse ka juuste kasvu ergutamiseks ja juuste üldise tervise parandamiseks.

Hämmastavad põletikuvastased omadused: Bhringaraj lehepulbrit kasutatakse palaviku ja valu leevendamiseks. Bhringraj pulbrit saab ka kombineerida vee või õliga ja kanda kergenduse saamiseks otse valuallikale.

LOODUSLIK Nahahooldus: Bhringrajil on suurepärased ravivad omadused. Seda saab kasutada nahainfektsioonide raviks. See eclipta alba pulber eemaldab vere puhastamise teel naha lisandid ja parandab ka haavad kiiresti.

Ohutu ja mittetoksiline: see bhringraj ravimtaim ei sisalda parabeene, täiteaineid, sulfaate ega muid kahjulikke kemikaale. Meie puhas bhringraj pulber on õrnalt sileda tundega, mis ei tee nahale haiget ja millel pole kõrvaltoimeid.

 

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv!
 
Seisukord: UUS! 
 

Poe hind: 33 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет