Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Odoland, suusakiivri ja suusaprillide, must M!

MEGA! Odoland, suusakiivri ja suusaprillide, must M!

ID товара: 213095186 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 9.05 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 21.05.2024 21:30:00
Окончание: Вт 28.05.2024 21:36:35
Просмотров: 36
Последний претендент: kopajolla
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
207277 oбратная связь    5574 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST (M)
Omniva (M)
DPD Pickup автомат/торговые точки (L)
Самовывоз
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв э-магазин продавца

Esimene pilt on illustratiivne. Kaasa tuleb kõik mis on piltidel.

Eestikeelne juhend puudub.

Suurus M

Seisukord: Uueväärne! 

Poe hind: ~89,99 EUR.

 

  • ☃【Täielik kiivri ja suusaprillide komplekt】Odolandi suusakiiver koos suusaprillidega on hädavajalik kõigile, kes armastavad lumespordialasid. Suusakiiver ja suusaprillid pakuvad teile igakülgset kaitset teie peale. Teil on lõbus suusatamine, uisutamine, lumelauasõit või muud lumespordialad! *Märkus: sellelt lehelt leiate videojuhendi, kuidas valida õiget kiivrit.
  • ☃【Täielik kaitse】Suusakiiver ja kaitseprillid on valmistatud kvaliteetsest materjalist. Kõik nad vastavad ohutussertifikaatidele. Kiiver on põrutus- ja torkekindel. Ei kiivrit ega kaitseprille ei saa eemaldada, et kaitsta teie pead vigastuste eest.
  • ☃【Suurepärane ventilatsioon】 14 tuulutusavaga suusakiiver suurepärase ventilatsiooni tagamiseks. See sobib suurepäraselt lumelauaga sõitmiseks ja suusatamiseks. Flow-Tech Venting Designiga kaitseprillid mitte ainult ei vähenda udu tekkimist, vaid optimeerivad ka õhuvoolu üle objektiivi sisemuse.
  • ☃【Paindlik ja mugav】Suusakiivril on eemaldatav vooder, eemaldatav kõrvaklapp ja pehme lõuarihm soojaks kandmiseks. Prillidel on ka lihtsalt reguleeritav rihm. Saate reguleerida rihmasid täiusliku sobivuse ja ülima mugavuse tagamiseks. Mõlemat on lihtne reguleerida, selga panna ja ära võtta. Need on kerged, teil on peas vähem survet.
  • ☃【Ideaalne kõikidele lumespordialadele】Bonusena suusakiivri kandekott, võite selle kõikjale kaasa võtta! Iga talisportlane peab kandma Odolandi suusakiivrit koos pilkupüüdvate kaitseprillidega. See pole mõeldud ainult suusatamiseks. Saate tõhusa kaitse ja ülimugavuse olenemata sellest, kas suusatate, uisutate, sõidate lumelauaga või harrastate muid talispordialasid õues

NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет