Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Pelikan R400 Turtle -White pastakas, ilma tindita. UUS

MEGA! Pelikan R400 Turtle -White pastakas, ilma tindita. UUS

ID товара: 162495447 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 25.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 13.09.2021 21:15:00
Окончание: Пн 20.09.2021 21:15:00
Просмотров: 104
Последний претендент: Egon69
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu2499%положительный отзыв
55362 oбратная связь    483 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4%положительный отзыв
э-магазин продавца

Aastal 1929 võttis Pelikan esimesena maailmas kasutusele diferentseeritud kolvimehhanismi. See tehnika paneb täitesulepea sees oleva spindli pöörlema ​​kiiremini kui silindri otsatükk, kasutades kahte erinevat niiti. Praeguseks on see täitesulepea olemas paljudes erinevates variatsioonides ja kuigi see on disaini ja tehniliste üksikasjade tõttu aja jooksul välja töötatud, jääb põhimehhanism samaks.

1950. aastal toodi turule mudel 400. Rohelise triibuga varrukaga on sellest saanud Pelikani kaubamärgi ülemaailmne sümbol. Kaheksakümnendatel ristiti sari Souveräniks, kuigi rahvapärimus on hakanud seda hüüdnimega Stresemann nimetama, sest Weimareri Vabariigi riigisekretär oli kuulus oma triibuliste ülikondade poolest 

Varruka tootmine on töömahukas. Järgides Pelikani spetsiaalset retsepti, töödeldakse toormaterjali puuvilla mitmel erineval etapil, kuni sellest vormitakse triibuline leht. Seejärel vormitakse see õigesse vormi, lõigatakse ja lihvitakse teemandiga. Seejärel integreeritakse materjali sisse iseloomulikud topeltklambrid tünni tagaküljel ja korgil. Seda tehakse ülima täpsusega, et saavutada materjalide vahel praktiliselt sujuv üleminek. Seejärel poleeritakse kirjutusvahend suure läikega, enne kui paigaldatakse veidi vedruv klamber oma kuulsa, stiliseeritud Pelikaniga.

NB! Komplekti kuulub ainult ümbris, toode on seest tühi!NB!

 

NB! Esimene pilt on illustratiivne!

Komplektis on kõik, mis on piltidel.

Seisukord : UUS! 

Poe hind : ~235 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет