Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Pelikan Souverän M405 14k kuld sulepea pastakas! UUS!

MEGA! Pelikan Souverän M405 14k kuld sulepea pastakas! UUS!

ID товара: 159690974 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 89.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вс 18.07.2021 21:00:00
Окончание: Ср 28.07.2021 21:02:05
Просмотров: 210
Последний претендент: mkull
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 52530
/ э-магазин продавца

Aastakümnete jooksul on Pelikani lipulaev Souverani täitesulepeade rida hinnatud eeskujuliku meisterlikkuse, elegantse disaini, suure mahutavusega kolvitäitematerjalide ja luksuslikult siledate otsikute tõttu. M405 on koos kullaga kaunistatud M400-ga selle pere väikseim ja kergem liige - ideaalne neile, kellel on väiksemad käed, kuid sama mugav neile, kellel on suuremad käed, kui kork on pliiatsi tagaküljel.

Sellel pliiatsil on keeruline antratsiidist hallitriibuline tünn. Triipude vahel on õhukesed selged aknad, mis võimaldavad teil näha, kui palju tinti pliiatsi sisse jääb. Tünnikujundust täiendavad must kork ja käepide, hõbedast värvi kaunistus ja kaunilt graveeritud rodiniseeritud 14k kuldnuga.

Stresemanni nimi austab nii olulist Saksa riigimeest kui ka lõbusat tükki Pelikani ajalugu. Gustav Stresemann oli 1920. aastatel Saksamaa Weimari vabariigi mõjuka liikmena, edendades Esimese maailmasõja järgses Euroopas rahu ja lepitust. Stresemann sai kuulsaks ka ülikondade poolest, mis sageli sisaldasid õhukesi vertikaalseid triipe. Stresemann sai selle stiili nii sünonüümiks, et kui Pelikan 1929. aastal oma Souverani purskkaevu pastakad esimest korda välja lasi, inspireerisid pastakate triibulised tünnid inimesi neid dubleerima "Stresemanni pastakatena".

 • Brand - Pelikan
 • Product Type - Fountain Pen
 • Collection - Souverän
 • Fountain Pen Type - Piston Fountain Pen
 • Nib Type - 14 Karat Gold Nib
 • Nib Sizes - Fine, Medium, Broad, Extra Fine
 • Engraving - Free Engraving
 • Max Characters - maxcharacters-18
 • Main Material - Precious Resin
 • Main Design - Classic
 • Cap Mechanism - Screw-Cap

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 375 EUR.

V

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Заданных вопросов нет