Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Perfect - Kulmude Eemaldaja Naistele! UUS!

MEGA! Perfect - Kulmude Eemaldaja Naistele! UUS!

ID товара: 156582921 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 19.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 17.05.2021 21:00:00
Окончание: Пн 24.05.2021 21:14:21
Просмотров: 127
Последний претендент: riina77
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 100% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 40940
/ э-магазин продавца

Kulmude juuste eemaldaja: võimsa mootori abil saab elektritrimmer koheselt ja sujuvalt eemaldada soovimatud kulmukarvad. Pange oma kulmud alati puhtaks. Vahatamisel ja kitkumisel pole enam valu.
Turvaline ja atraktiivne: lõikuri pea kaitsekate takistab lõikamist. Kvaliteetsest roostevabast terasest valmistatud eemaldajat saab kasutada igat tüüpi nahale. LED-valgus aitab lõikamisel näha kõige peenemaid juukseid.
Praktiline ja sanitaarne: lõikuri pea on eemaldatav ja pestav. Pärast iga kasutamist saab seda kraani all eemaldada ja loputada. Kaasasolev puhastushari aitab hoida kulmu eemaldajat puhtana ja sanitaarsena.
Kaasaskantav ja stiilne: õhuke huulepulga suurune kulmutrimmer sobib tihedalt ja mugavalt peopesasse. Pange see reisimiseks või ärireisiks kotti. Hoidke kogu aeg ilusaid kulme.

 

 
 
Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv!
 
Seisukord: UUS!
 

Poe hind: 23 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет