Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! PetTec, Lemmiklooma kaamera!

MEGA! PetTec, Lemmiklooma kaamera!

ID товара: 179500824 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 7.90 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 09.08.2022 21:15:00
Окончание: Пт 19.08.2022 21:15:00
Просмотров: 66
Последний претендент: roby19
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
84710 oбратная связь    2186 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца

Koerte ja kriimustuste reaalajas treenimine: kaamerarakenduse abil hoidke oma lemmikul alati silma peal – igal ajal ja kõikjal. Kui WLAN-kaamera on kodus optimaalselt paigutatud, voogesitab see teie mobiilseadmes usaldusväärselt HD-kvaliteediga. Nii et olete alati otse-eetris. Lemmikloomakaamera sobib ideaalselt ka merisigade, küülikute ja lindude jälgimiseks.
Lihtne kasutada: ärge enam muretsege, kui teie lemmikloom on üksi: automaatne liikumis- ja müratuvastus koos 3 valitava tundlikkuse tasemega annab teile teada, kui kodus on rahutus (tõukemärguande saab ka keelata).

Märkus: Pet Cam Lite on peaaegu minikaamera (mõõtmed: 5 x 7,5 x 8 cm), mis sobib diskreetselt ja diskreetselt eluruumi. Kuid ka majas nähtav koera- või kassikaamera teeb tänu elegantsele valgele disainile suurepärase figuuri. Võimalik lihtne paigaldada lakke ja seinale.

Rohkem kamme – pole probleemi. Asetage oma korterisse või majja mitu Pet Cam Lite'i. Kaamerad on ühendatud rakenduse kaudu. Nii on teil alati usaldusväärne üldülevaade sellest, mis näiteks teie kodu erinevates ruumides. Võimalik on ka Pet Cam Lite'i ja Pet Cam 360° kombinatsioon.

Kuulake täis-HD eraldusvõimet 1080p, digitaalne suum 100° lainurkobjektiiviga, puhkerežiim, HD öönägemise funktsioon, mikrofon müra tuvastamiseks 3 tundlikkuse tasemega, liikumistuvastus 3 tundlikkuse tasemega, tasuta rakendus (iOS ja Android). & Salvestusfunktsioon Saate sisestada ka micro SD-kaardi (ei ole kaasas) ja salvestada videod otse kaamerasse.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : Vähe kasutatud! Pakend on kahjustatud! 

Poe hind: ~62 EUR

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет