Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Playwivme Cum Face kahe pumbaga peenisemäng! UUS!

MEGA! Playwivme Cum Face kahe pumbaga peenisemäng! UUS!

ID товара: 179551296 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 23.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 09.08.2022 21:00:00
Окончание: Вт 16.08.2022 21:00:00
Последний претендент: Приватный аукцион
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
84701 oбратная связь    2186 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Приватный аукцион: Имена претендентов скрыты
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца
  • PEOMÄNG: unustage igavad kaardimängud või lauamängud, klassikaline beerpong on selle lõbusa ja räige kahe mängijaga joomamänguga aknast väljas. Alustage pidu ja naerge tüdrukute, poiste või mõlemaga!
  • KUIDAS MÄNGIDA: olge esimene, kes oma vastasele näkku pritsib! Esmalt täitke mäng oma vedelikuga, kui valik, mahl, vesi, alkohol on teie otsustada! See kahe mängijaga mäng algab seejärel sellega, et iga mängija pumpab võlli nii kiiresti kui võimalik. Aeglaseim saab näo täis ja kuulutatakse kaotajaks. Seejärel andke see edasi järgmistele võistlejatele.
  • TÄiskasvanutele: see täiskasvanutele mõeldud mäng paneb kindlasti peo käima! Cum face on ideaalne tüdrukute õhtu joomamäng, mis sobib kanaõhtuks, pulmapidudeks ja koosviibimisteks! See sobib suurepäraselt ka paaridele ja pidudele koos oma kaaslastega!
  • MEELELAHUTUS: Cum face on joomamäng, mis pole midagi muud kui meelelahutus... usaldage meid! See mäng viib täiskasvanute joomismängud järgmisele tasemele.
  • Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik, mis on pildidel!

Seisukord: UUS!
Poe hind: ~ 74,95 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

 

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет