Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Rotho, Kontorisahtlid Dokumentide Jaoks! UUS!

MEGA! Rotho, Kontorisahtlid Dokumentide Jaoks! UUS!

ID товара: 150336160 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 10.15 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 18.01.2021 21:30:00
Окончание: Пн 25.01.2021 21:39:12
Просмотров: 101
Последний претендент: Milkman
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 100% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST: От 3.90 EUR (L)
Omniva: От 4.85 EUR (L)
DPD Pickup автомат/торговые точки 3.80 EUR (L)
Самовывоз
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.6% / 29752
/ э-магазин продавца

Eelised ja võimalikud rakendused
mini sahtlid leiavad koha igas toas. Uuringus sorditakse sahtlitesse kontoritarbeid, samal ajal kui ruumi kokkuhoiu kast asub laua peal. Igas lasteaias kogutakse bitti ja tükki, vannitoas kosmeetika- ja hügieenitarvetes, elutoas ja magamistoas väiksemaid aksessuaare saab ära oodata. Olgu need juuksed või ühekordselt kasutatavad kummid, ümbrikud, Sellotape, marmor, kohl, õmblusniit ja nõelad, käärid või pisipildid - majapidamise pisiasjad armastavad iga nurga tagant ripata. Kõrvaldage segadused ja looge süsteemikontrollile süsteemikontrolli sahtlid.

Toote omadused
Hoiukarbi selged jooned võimaldavad selle paigutada ükskõik millisesse ruumi, häirimata ruumis valitsevat atmosfääri. Näiteks on saadaval hõlpsasti ligipääsetavad nagid, kapi sektsioonid või panipaigad, kus saate mitu kasti üksteise otsa hõlpsalt virnastada. Saate luua praktilisi, individuaalseid süsteemikombinatsioone mis tahes otstarbeks, erineva kujundusega. Valige erineva suurusega paindlik, universaalselt kasutatav sahtlisüsteem!

Tänu rull-laagrijuhikule saab ka sahtleid koormuse all avada. lihtne libistada ja täielik pikendus. Kork takistab selle väljatõmbamisel välja kukkumist. Varustage neli libisemiskindlat kummist jalga, mis kaitsevad mööbli pinda kriimustuste eest. Must ümbris ja läbipaistvad sahtlid on valmistatud stabiilsest saastevabast plastikust. See muudab selle kasutamise lasteaias ohutuks ja elemente on nii seest kui väljast lihtne puhastada.

Mõõtmed: 26 x 35,5 x 25,5 cm.

Üliväikesed kriimud!

Seisukord: UUS!

Poe hind: ~34,95 Eur.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Juhul, kui ostja soovib mitmel oksjonil võidetud esemed saada ühes pakis siis palume teavitada sellest enne posti kinnitamist.
Kui esemega on mingi probleem palun enne pretensiooni esitamist või enne negatiivse tagasiside jätmist võtta meiega ühendust. Soovime, et iga meie ostja oleks rahul ostetud esemega ja oleme alati valmis lahendama tekkinud probleeme ja leidma kõigile sobivat lahendust. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет