Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Rowenta RR6871WH Explorer pesev robottolmuimeja!

MEGA! Rowenta RR6871WH Explorer pesev robottolmuimeja!

ID товара: 158018249 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 122.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 14.06.2021 21:00:00
Окончание: Пн 21.06.2021 21:00:11
Просмотров: 203
Последний претендент: Ikul
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 46222
/ э-магазин продавца
Bränd Rowenta
Kontrolleri tüüp Käte juhtimine
Akuelemendi koostis Liitiumioon

 

  • Mopiga robot-tolmuimeja ja täisautomaatne veepaak, mis võimaldab teil nautida mugavat puhastamise kogemust helitasemega kuni 65 dB
  • Vaakum ja nühkige samal ajal, et jätta oma kodu tänu oma mopisüsteemile säravaks; aktiivne mootorhari tõhusaks puhastamiseks ja kolm puhastusrežiimi rasketele aladele pääsemiseks: juhuslik (juhuslik), juhuslik ruum (juhuslik väikeste ruumide jaoks) ja servad (servad)
  • Kolme põhielemendiga, mis võimaldavad robotil takistustest kõrvale hiilida: infrapunaandurid, kaitseraua ja kukkumisandurid, mis aitavad teil takistusi avastada ja puhastamise ajal kukkumisi ära hoida
  • Roboti puhastamine automaatse programmeerimisega, nii et saabudes on kõik valmis. Võite selle ajastada väljakorrastamiseks igal ajal, kui soovite
  • Kõrge jõudlusega liitiumaku, kompaktne disain: tänu 8 cm kõrgusele ja 32,5 cm läbimõõdule puhastab mööbli all kergesti
  • Nutikas tolmuimeja sujuva liikumisega ja lugupidav mööbel tänu oma anduritele, mis hoiavad ära lööke ja kukkumisi

 

D
 

Puhastab sujuvalt ja ohutult kogu majas

Gfrd

Vdfxc

Kolm puhastusrežiimi

Selle juhuslikud režiimid (juhuslikud), juhuslikud ruumid (juhuslikud väikeste tubade jaoks) ja servad (servad) koos suure imemisjõuga muudavad teie roboti ideaalseks puhastuspartneriks erinevat tüüpi olukordades. Keeruliste alade jaoks kasutage juhuslikku režiimi.

Pange see juhuslikusse ruumi, kui vajate kiiremat 30-minutist koristusseanssi. Seinte ja põrandaliistude kõrval puhastamiseks kasutage Edge režiimi. Kasutage kolme puhastusrežiimi vastavalt oma vajadustele ja hoidke oma kodu säravana.

Planeerige oma kodus puhastamine turvalise navigeerimisega

Planeerige puhastustsükkel kindla ajakavaga, teie Smart Force Explorer Aqua abil on puhastamine täisautomaatne. Kolme põhielemendiga, mis võimaldavad robotil takistustest mööda hiilida: infrapunaandurid, kaitserauad ja kukkumisandurid, aitavad teil takistusi tuvastada ja kukkumisi ära hoida.

 

Kuidas saada optimaalset puhastust?

F

+6

DC

Side brushes and motorised brush

Selle pöörlevad külgharjad võimaldavad teil mustusest kinni haarata laiemalt, kogudes tolmu ja kortsu ümbritsevast alast. Teie mootoriga harja imeb suurepärase jõudlusega mustuse hõlpsasti. Mõeldud tõhusaks puhastamiseks ka nurkades. Saate neid hõlpsasti sellelt tootelehelt hankida

Pestavad mopid.

Lisaks saate oma mopi ja veehoidla süsteemiga nüüd põrandat korraga tolmuimejaga puhastada ja peene tolmu eemaldada ning oma kodu läikima jätta. Tänu mikrokiudmopile ei vaja see detergentide ega muude saasteainete kasutamist. Saate neid hõlpsasti sellel samal tootelehel hoida, kuigi robot sisaldab kahte.

Tolmufilter ja vahtfilter.

Selle tolmufiltrid sobivad ideaalselt mullas leiduvate kõige peenemate prahiosakeste püüdmiseks. Selle vahtfilter neelab kõige peenemad tolmuosakesed, mis parandab imemisfunktsiooni, kaitstes samal ajal seadme mehhanisme, et tagada parem pikaajaline jõudlus.

 

Lihtne kokkupanek, täielik puhastamine.

5

6

45

5

Tulemused ühe löögiga

Tänu mootoriga harjale ja mopile saate põranda puhastamise ajal tolmuimejaga veatu ja kiire tulemuse saamiseks, ilma et peaksite esmalt tolmuimejaga puhastama ja seejärel nühkima

Lihtne kokku panna.

Lihtsalt täitke veepaak (ilma puhastusvahenditeta ja ilma kuumana) ning lisage mopp tänu paagis olevatele vildikatele kiiresti ja mugavalt. Sisestage kogu paak roboti kahte pilusse ja olete seda teinud!

Pestav isegi pesumasinas.

Kui puhastusprotsess on lõppenud, näete tulemusi. Mikrokiust mopp võtab kõik tolmuosakesed ja plekid teie põrandalt kokku, nii et see kaetakse. Eemaldage mahutist ja visake mopp pesumasinasse nii tihti kui soovite.

Paagi lihtne tühjendamine ja puhastamine.

Kui paak on täis, peate selle tühjendama. Klõpsuga avaneb paak mustuse, jõuab prügi lähedale ja tühjendab selle. Vajadusel reservuaari sügavamaks puhastamiseks on kaasas pintsel.

 

Esimesed pildid on illustratiivsed!

 

Seisukord: Kasutatud! Täiesti töökorras! Aku kestab ~120min sõltub töörežiimist! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Poe hind:~ 449.90 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет