Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Sahoo must jalgratta kott 10L!

MEGA! Sahoo must jalgratta kott 10L!

ID товара: 155867615 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 12.80 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 03.05.2021 21:00:00
Окончание: Пн 10.05.2021 21:43:07
Просмотров: 210
Последний претендент: Ingamer
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 100% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 41148
/ э-магазин продавца
  • Uuendatud äsja disainitud jalgratta tagumise hammasratta kott. Lühike stiil, parem materjal, suure ala peegeldavad ribad, täiuslik suurus, mitmed kasutusviisid loovad parema rattakoti nii pendelrännakule kui ka jalgrattaga sõitmiseks. See jalgrattahoidja kott sobib ainult tavalise suurusega riiulile, EI SAA sobida ülelaiusele. ,
  • SUUR VÕIMALUS - 10 liitrit, ideaalne hoiuruum igapäevaste esmatarbekaupade, jalgrattatööriistade, rattatarvikute ja mitmepäevaste tarvikute jaoks.
  • Veekindel - veekindel 600D toimse polüesterkangas kombineeritakse mõlemalt poolt veekindla kattekangaga, vastupidav ja kergesti nühitav, kulumiskindel.
  • ESIMENE TURVALISUS - suurema osa helkurribade kasutamine tagab ohutu sõidu hämaras või pimedas, kindlalt fikseerituna 2 kvaliteetse velcro rihmaga, kiire paigaldamise ja vabastamise, sobib enamiku rataste riiulitele.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

 

Seisukord: Kasutatud! Üks lukk on katki, esineb lõhn!

Poe hind:~ 38.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет