MEGA! SanDisk SSD PLUS 240GB 2.5'' Kõvaketas!

MEGA! SanDisk SSD PLUS 240GB 2.5'' Kõvaketas!

ID товара: 159846346 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 22.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 21.07.2021 21:00:00
Окончание: Ср 28.07.2021 21:00:00
Просмотров: 175
Последний претендент: Oss
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 52818
/ э-магазин продавца
Bränd SanDisk
Digitaalne salvestusmaht 240 GB

 

  • Püsiv disain: SanDisk tahkisdraivid on vastupidava kindla disainiga, mis on loodud vibratsiooni ja põrutuste vastu, aidates teie andmeid aja jooksul turvaliselt hoida.
  • ULTRA FAST: see tahkis-draiv töötab kuni 20x kiiremini kui tavaline kõvaketas, järjestikuse lugemiskiirusega kuni 530MB / s. Hindate üldist paremat arvutikogemust!
  • Ideaalne tüüpiliste arvutitöötluskoormuste jaoks: pakkudes SLC-vahemälu, mis suurendab sarivõtte kirjutamise jõudlust, on SanDisk SSD ideaalne tavaliste arvuti töökoormuste jaoks, nagu veebibrauser, e-post ning heli- ja videomeelelahutus.
  • Lihtne seadistada: SanDisk SSD Plus sisaldab lihtsaid, üksikasjalikke juhiseid uue draivi seadistamise kohta. Kaasas on ka kloonimistarkvara.
  • SANDISKI KOHTA: California suurettevõte, mis on üks suurimaid välkmälutoodete tootjaid, on olnud välkkiirete tehnoloogiate esirinnas üle 30 aasta.

 

Esimene pilt on illustreeriv!

Komplektis on need osad, mis on piltidel!

Seisukord : Väga heas seisukorras! Täiesti töökorras!

Poe hind : ~55 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

 

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет