Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! sanquell veefilter katlakivi kompaktne karboniit! UUS!

MEGA! sanquell veefilter katlakivi kompaktne karboniit! UUS!

ID товара: 195194722 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 2.25 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 01.06.2023 21:00:00
Окончание: Чт 08.06.2023 21:06:11
Просмотров: 51
Последний претендент: AHVINÄGU
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
141999 oбратная связь    4002 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.8%положительный отзыв
э-магазин продавца
  • Selle uksuse kohta

  • Saksa maitse parandamine: ideaalne külmade ja kuumade jookide jaoks (eriti kohvi ja tee aroomi parandamine), toetab tervisliku toidu valmistamist
  • Kaitseb kodumasinaid: katlakivi ei ründa enam veekeetjaid ega muid seadmeid.
  • Saksa vee kareduse vähendamine: kombineeritud aktiivsöe ioonivaheti vaigu kassett ioonivaik vähendab esialgu vee kogukaredust, allavoolu aktiivsöe plokk (10 μm) eemaldab lahustunud saasteained, lõhna- ja maitsekahjustused ning osakesed kuni 10 μm suurune aktiivsöe hõbedane kate tagab hügieenilise ohutuse.
  • Sisaldab aktiivsütt kahjulike ainete filtreerimiseks: aktiivsöe ioonivaheti vaigu kassett ühendab endas paagutatud aktiivsöeploki erilised filtriomadused (filtreerib kõik elemendid üle 10 μm) ja pehmendab vett läbi ioonivaheti vaigu.
  • Sobib: Carbonit Vario, Carbonit Sanuno ja Sanquell Solo sarjadele, aga ka paljudele teistele
  •  
  •  

!Esimene pilt illustreerivis!

Seisukord: UUS!

Poe hind: 90 EUR!

Ladu info: S


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет