Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Songxin Starry Galaxy LED projektor! UUS!

MEGA! Songxin Starry Galaxy LED projektor! UUS!

ID товара: 178780076 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 9.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 28.07.2022 21:00:00
Окончание: Чт 11.08.2022 21:00:52
Просмотров: 60
Последний претендент: vitp
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
84983 oбратная связь    2201 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца

Songxin Starry Galaxy LED projektor

  • 6 värvilist tausta ja 27 projektsioonikombinatsiooni: Meie tähistaeva projektor 6 värvilise taustaga (punane-sinine / sinine-roheline / punane-roheline / sinine / punane / roheline). Kui kuu, pilved ja tähed töötavad koos, võivad nad moodustada 27 unistavat ja kaunist projitseerimisrežiimi, mis muutuvad juhuslikult vastavalt teie erinevatele vajadustele.
  • Režiimilüliti nupp: LED tähistaeva projektoril on 3 nuppu, vasakul küljel on režiimilüliti ja lülitusnupp, see toetab 5 režiimi. Projektsioonilambi väljalülitamiseks vajutage vasakpoolset nuppu 2 sekundit. Keskmine nupp on olekulüliti nupp, mis toetab 4 režiimi. Parempoolne nupp on heleduse reguleerimise nupp. Vähese valguse režiim, tavaline valgusrežiim ja tugeva valguse režiim vastavad.
  • Kaugjuhtimispuldi disain: kaugjuhtimispuldi disain pakub teile mugavust. IR-kaugjuhtimispuldiga (vahemik: 3-4M) saate hõlpsalt muuta režiimi vastavalt oma erinevatele vajadustele. Öövalgustuse sisse- või väljalülitamiseks ei pea te enam püsti tõusma. Selle kontrollimiseks heitke lihtsalt diivanile või voodile pikali. Kasutamisel suunab kaugjuhtimispult infrapunaanduri aknale (6 auku toote esiküljel).
  • USB-laadimine: mis toetab laadimiseks erinevaid USB-liideseid. Laadimise ajal põleb punane tuli alati. Kui see on täielikult laetud, põleb roheline tuli alati. Projektori saab täis laadida 2,5–3 tunniga. See toetab laadimist kasutamise ajal, kuna erinevate režiimide energiatarve on erinev. Seda saab kasutada 4-5 tundi, kui kasutate režiimi 1 viitena.
  • Peened kingitused peredele ja lastele: LED tähistaeva projektor suudab luua imelise ruumiilu, milles vaheldumisi ilmuvad öötaevas, tähed ja udukogud. Võib aidata stimuleerida laste uudishimu, kujutlusvõimet ja loovust. Võib kasutada sünnipäeva-, peo-, pulma-, lastekaitse-, jõulu- ja juubelikingituseks. Ka täiskasvanutel on hea romantilist õhkkonda luua.

 

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~45 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет