MEGA! sourcing map Rahakoti metallraamid, 4 TK! UUS!

MEGA! sourcing map Rahakoti metallraamid, 4 TK! UUS!

ID товара: 212876836 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 2.25 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 17.05.2024 21:00:00
Окончание: Чт 23.05.2024 21:00:00
Просмотров: 26
Последний претендент: siretsarapuu
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
207452 oбратная связь    5577 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST (XS)
Omniva (XS)
DPD Pickup автомат/торговые точки (S)
Самовывоз
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв э-магазин продавца

Esimene(sed) pilt(did) on illustratiivne(sed). Kaasa tuleb kõik mis on piltidel. Eestikeelne juhend puudub.

Pakis on 4 TK!

Seisukord: UUS!

Poe hind: ~39,99 EUR

  • [Metallrahakoti raam] – üldsuurus: 205 mm x 160 mm/8,07 x 6,3 tolli (L*K); Sisepikkus: 185 mm / 7,28"; Värv: hõbedane; Komplektis: 4tk x metallist rahakotiraam
  • [Materjal] – valmistatud kõrge kõvadusega, roostevaba, kulumis- ja korrosioonikindlusega raudmaterjalist. Galvaanilise viimistlusega annab see kaitsekihi, mida saab pikka aega kasutada ning mida ei ole lihtne oksüdeeruda ja tuhmuda.
  • [Funktsioon] – retrostiilis rahakotiraam on kujundatud reljeefse mustriga, mis on õrn ja mitmekülgne. Lisage oma kotile täiendavat ilu ja rahuldage oma loovust. Erinevat tüüpi kangaste abil saate saada mitmesuguseid ainulaadseid ja atraktiivseid kotikujundusi.
  • [Lihtne kasutada] – Kiss Locki lukuraam sisaldab kahte tugevat kuuli, mis kokku moodustavad luku, mida on lihtne avada ja sulgeda. Väikesed õmblusavad on mõlemal küljel jaotatud ja tihedalt kinnitatud, et kangas oleks kindlalt raami külge kinnitatud.
  • [Rakendus] – Stiilne siduriraami käepide sobib suurepäraselt poekottide, käekottide, rahakottide, rahakottide, mündikottide, õhtukottide või isetegemise õmblemiseks.

 


NB!

Alates 1.06.2024. Ootame tasumist ja transpordi kinnitamist 10 päeva jooksul ja järgi käimist 15 päeva jooksul. Peale seda avame pretensiooni. 

Pakkide saatmine toimub 5 tööpäeva jooksul.

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет