Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Stabilo Boss Original, Markerite Komplekt, 7 tk! UUS!

MEGA! Stabilo Boss Original, Markerite Komplekt, 7 tk! UUS!

ID товара: 160398474 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 3.95 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 02.08.2021 21:30:00
Окончание: Пн 09.08.2021 21:30:00
Просмотров: 110
Последний претендент: Siberjak
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 51789
/ э-магазин продавца

Description

Whether you need to mark an important part of your notes while learning or you don’t want to forget your favourite quotation in the book, choose best-selling Boss Original highlighters from Stabilo and attract your eyes to the most important parts of the text. Delivered in a pack of 10 highlighters in different colours (2 x green, 2 x blue, 2 x pink and 4 x yellow) thanks to their chisel nibs they are perfect to both underline and highlight words and phrases.

Thanks to the special Anti-Dry-Out technology they will not dry out while accidentally left open for up to four hours. And don’t worry when they are worn out because you can refill them easily with Stabilo Boss highlighter refills. Grab your favourite colour of Boss Original highlighter from Stabilo and make memorizing information easier.

Kogus - 7 tk.

 

 

 

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord : UUS! Üks on puudu.

Poe hind : ~14,95 Eur.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет