MEGA! Stovefan Ahjuventilaator / kaminaventilaator!

MEGA! Stovefan Ahjuventilaator / kaminaventilaator!

ID товара: 188963240 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 26.25 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 30.01.2023 21:00:00
Окончание: Пн 06.02.2023 21:00:00
Просмотров: 158
Последний претендент: Silber99
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
110690 oбратная связь    3099 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
 • Täiustatud 5 teraga ahjuventilaator: süvistatava disainiga 5 labaga suitsuära ja uus konvektsioonventilaatori kuju juhivad soojust kiiremini, toodavad rohkem kuuma õhku ja suurendavad tootlikkust. Induktsioontermomeeter suudab igal ajal määrata töötemperatuuri, et tagada ahjukambri ohutus. Laialdaselt kasutatav kaminates, puupliitides, gaasipliitides jne.
 • Energiasäästlik ja tõhus: pole vaja patareisid ega elektrit. Asetage see lihtsalt sisse lülitatud pliidile ja püüdke kinni korstnast või korstnast toodetud soojus, et toota elektrit ja suunata see ventilaatori alusele, et toita labasid. Suurendab õhuringlust ruumis ja parandab ahju küttevõimsust. Mida soojemaks ahi läheb, seda kiiremini terad pöörlevad.
 • Vaikne töö: ventilaator töötab väga vaikselt. Sa ei kuule peaaegu müra, tunned ainult soojust. Parandab sooja õhu ringlust ruumis, mis tagab suurema mugavuse ja hoiab talvel sooja.
 • Energia temperatuuri riba näidik: temperatuuri energiariba asub ahju ventilaatori ülaosas. Maksimaalse töötemperatuuri saavutamisel süttib seadme ülaosas olev temperatuuri- ja värvimuutus täielikult ja tuleb eemaldada, et see umbes 1 tunni jooksul maha jahtuda, vastasel juhul saab mootor kahjustada.
 • Ahjuventilaatori töötemperatuur: Kvaliteetsel anodeeritud alumiiniumist küpsetusventilaatoril on kõrgem soojusjuhtivus kui terasventilaatoril. Töötemperatuur on ligikaudu 70 C kuni 345 C (158 F kuni 653 F) ja ventilaatori kiirus muutub automaatselt sõltuvalt ahju temperatuurist. Suurim konversioonimäär saavutatakse siis, kui temperatuur jõuab umbes 250 C kuni 300 C. Kompaktsed mõõdud: 19 x 12 x 5,5 cm

ahju ventilaator ilma vooluta

Kütterežiim puidu jaoks

pliidiventilaator pliiditoru jaoks

Korstnaventilaator surnud

Uuendage 5 tera disaini

 

 • Ventilaatori alus ja labad on valmistatud anodeeritud alumiiniumist, mis ei roosteta ega korrodeeru ega deformeeru kergesti.
 • Väändunud ventilaatori labad ja lootosekujuline disain kuuma õhu kiiremaks ringluseks.
 • See pliidiventilaator on loodud pakkuma väga laia soojusvoogu.

 

Märge

 

 • Ärge asetage korstna ventilaatorit keskele ja see tuleb asetada mõlemale küljele.
 • Kui toote ülaosas temperatuur ja värvimuutus süttivad täielikult, võtke see umbes 1 tunni pärast lahti ja laske sellel jahtuda, vastasel juhul kahjustab see mootorit.
 • Töötamine üle soovitatava temperatuuri 345 °C / 653 °F võib kahjustada ventilaatorit ja toiteplokki.

 

Kaasaskantav käepide

 

 • Käepide võib seista püsti, põletusvastase disainiga, seda saab igal ajal mõlemale küljele asetada
 • Ahjuventilaator toodab ahju soojusest oma võimsust.

 

Pliidi termomeeter

 

 • Lihtne kasutada: magnetiline pliidiplaadi termomeeter: saab asetada pliidiplaadile või küljele ja ühe seinaga suitsutorule.
 • Lihtne lugeda: Suurepärane täiendus või täiendus mis tahes söekateldele, millel on täpsemad temperatuurinäidud.
 • VÄLTIDA ÜLEKUUMEMIST: Jälgige pliidi efektiivsust, kontrollige hõlpsalt põlemistemperatuuri ja vältige oma ahju ventilaatori kahjustamist ülekuumenemise tõttu.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord: Vähekasutatud! Termomeeter komplektist puudub! 

Poe hind: ~55.99 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Заданных вопросов нет