Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! TAOCOCO diivanikatted, helehall, 70-95"

MEGA! TAOCOCO diivanikatted, helehall, 70-95"

ID товара: 185534359 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 10.75 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 30.11.2022 21:00:00
Окончание: Ср 07.12.2022 21:00:30
Просмотров: 59
Последний претендент: mananja
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
101349 oбратная связь    2802 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
  • Kvaliteetne materjal: 88% polüester, 12% spandex, täielikult elastne kangas, vastupidav ja tugev, sobib enamikule L-kujulistele diivanitele. Kaitske oma diivanit, dekoratiivne ja funktsionaalne.
  • Lihtne puhastada: meie diivanikate ei kaitse mitte ainult teie diivanit juhusliku mustuse (nt küpsisepuru ja igapäevase kulumise) eest, vaid on ka väga lihtne puhastada ja säästab palju vaeva. Käsipesu või masinpesu külmas vees; rippuma kuivaks; Mitte valgendada; ära triikida.
  • Märkus. See L-kujuline diivanikate koosneb kahest osast, millest üks on lamamistooli ja teine ​​põhidiivani jaoks. Kui teie diivan on tervik, pole seda lihtne eemaldada ja eraldada. Palun pöörake sellele ostmisel tähelepanu. See diivanikate ei sobi nahkdiivanitele.
  • Kaitske oma diivanit mustuse eest: see diivanikate kaitseb teie diivanit mustuse, plekkide ja kulumise eest, et vältida selle riknemist. See sobib ideaalselt laste ja lemmikloomadega kodudesse.
  • Sobib nurgadiivanitele või L-kujulistele diivanitele: 2-kohaline + 3-kohaline, sobib diivanitele pikkusega 140 cm kuni 180 cm + 170 cm kuni 210 cm. 3-kohaline + 3-kohaline diivanile pikkusega 180 cm kuni 230 cm. 3-kohaline + 4-kohaline, sobib diivanile pikkusega 180–230 cm + 230–300 cm.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Vähekasutatud!

Värv: Helehall

Suurus: 70-95"  3-kohaline + 3-kohaline

Poe hind:~ 75 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет