Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Toulifly ümmargune aia grill kaanega, 55cm! UUS!

MEGA! Toulifly ümmargune aia grill kaanega, 55cm! UUS!

ID товара: 177284091 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 21.52 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 24.06.2022 21:00:00
Окончание: Пт 08.07.2022 21:00:00
Просмотров: 63
Последний претендент: ketly22
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
80403 oбратная связь    1985 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца

Toulifly ümmargune aia grill kaanega

Diameeter: 55cm

  • Tugev ja vastupidav, 4 tugevat jalga tagavad kogu kamina stabiilsuse, nii et see ei lähe kergesti ümber. Need klassikalised malmist tulenõud pakuvad suurepärast W-kiirgust, hoiavad ära roostetamise ja on valmistatud musta kõrge temperatuuriga viimistlusega, mis muudab need küttepuude põletamiseks sobivaks ning loovad ideaalse koha sõpradele ja perele.
  • Kausi disain. Tulenõu on soonikkoes ja sügav, et mahutada piisavalt puid suure lõkke jaoks. Kamin on 55 x 51 cm, tulenõu sügavus 13 cm. See tulekauss on teie aiapidude tipphetk. Imab suuri palke ja põleb terve öö ilma probleemideta.
  • Laialdaselt kasutatav lõkkease on kasutatav nii terrassil lõkkel, õues, laual toiduvalmistamiseks kui ka töötamiseks. Saab kasutada ka telkimiseks või rannas või muudel erilistel üritustel, mis sobivad ideaalselt igal aastaajal ja ka aastateks.
  • Hooldusjuhised: hoidke tulenõud pärast kasutamist õues kasutamiseks puhtad ja kuivad. Ja hoidke seda kotiga kuivas ja kuivas kohas. Lõkkeauku saab hõlpsasti paigaldada ilma paigaldustööriistadeta, sobib väga hästi reisimiseks või muuks välitegevuseks.

 

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 89.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет