Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Treediride lilla Mini G-punkti vibraator puldiga! UUS!

MEGA! Treediride lilla Mini G-punkti vibraator puldiga! UUS!

ID товара: 158157912 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 19.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 17.06.2021 21:00:00
Окончание: Чт 24.06.2021 21:01:07
Просмотров: 160
Последний претендент: Приватный аукцион
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Приватный аукцион: Имена претендентов скрыты
Продавец: sinu2499.5% / 46352
/ э-магазин продавца

Treediride lilla Mini G-punkti vibraator

  • 10 vibratsioonirežiimi aitab teil saavutada orgasmi: Treediride G-punkti vibraatoritel on 10 erinevat vibratsioonirežiimi, saate oma armastusrütmi paremaks reguleerimiseks muuta vibratsioonirežiimi. Ükskõik, kas olete algaja või kõrgetasemeline seksimängija, pakuvad Treediride dildovibraatorid teie seksuaalelus nii palju rõõmu. Sa jõuad orgasmini kergemini!
  • Ergonoomiline disain mugavamaks seksuaaleluks: paari Treediride vibraatorid on 100% täiuslikud. Suurim erinevus Treediride vibraatori ja teiste vibraatorite vahel on see, et Treediride vibraatoril on massaažipintsel. Kui G-punkti vibraatorid töötavad, massaažipintsel vibreerib pidevalt kliitori ergutamiseks. Teile meeldib stimulatsioon, mis tuleb kliitorist ja tupest, ja oigate ilma kontrollita.
  • Traadita kaugjuhtimispult huvi suurendamiseks: see vibraator on täielikult kaasaskantav vibraator. Teie partner saab traadita kaugjuhtimispuldi kaudu vibratsioonirežiimi muuta, ehkki see on teist 15 meetri kaugusel! Sellel kliitori ja G-punkti stimulaatoril on väga täiuslik suurus, kogupikkus on 19 cm. Naudi oma orgasmi julgelt.
  • USB-laadimine ja 100% veekindel: laadimisaeg 1,5 tundi, vibreerimine 50 minutit. Naudite pikemat orgasmi Treediride dildovibraatoritega. Treediride G-punkti vibraatorid on 100% veekindlad. Saate seda kasutada kõikjal, olenemata sellest, kas olete märg või mitte, ikka vannitoas. Märkus: vibreerides on heli alla 50 detsibelli.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

 

Seisukord: UUS! Kasutamata!

Poe hind:~ 54.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет