MEGA! UKing 40W Moving Head RGBW UUS!

MEGA! UKing 40W Moving Head RGBW UUS!

ID товара: 175087853 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 104.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Сб 14.05.2022 21:15:00
Окончание: Сб 21.05.2022 21:15:00
Просмотров: 154
Последний претендент: alder
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu2499%положительный отзыв
75562 oбратная связь    1821 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5%положительный отзыв
э-магазин продавца
  • ★【Liikuv pea】Professionaalsem disain: 540° panoraam (X-telg) ja 270° kalle (Y-telg). Automaatne veaparandus. Elektrooniline hämardus 0-100% (kasutatakse koos DMX-iga). Kvaliteetne PVC materjalist kest vastupidavam, kinnitusklambri disainiga saab seda paigaldada seinale või lakke.
  • ★【Kaugjuhtimispult】 Minidisainiga kaugjuhtimispult saab samaaegselt juhtida mitut LED-i liikuvat pead nagu dmx-kontroller, puldiga saate valida automaatse / helirežiimi, gobosid ja värve.
  • ★【5 juhtimisrežiimi】Liikuval lavavalgustil on DMX512 (9 või 11 kanalit), kaugjuhtimis-, automaat-, heliaktiveeritud ja ülem-alluv 5 juhtimisrežiimi teie valikul, et luua professionaalne sündmus ja vastata erinevate stsenaariumide nõudmistele.
  • ★【Valgusefektid】Uued ja ainulaadsed gobot (8 värvi + 8 fikseeritud gobot), mustriefekti fookust saab seadistada objektiivi käsitsi pöörates. See liikuva peaga DJ-valgustid sobivad eriti hästi klubisse, DJ-show'sse, kodupeole, ballisaali, bändidesse jne.

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : UUEVÄÄRNE! (töötab ainult 1 režiim)

Poe hind: ~99,99 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

 

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет