Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Utimi SM Bondage, BDSM mänguasjade Komplekt! UUS!

MEGA! Utimi SM Bondage, BDSM mänguasjade Komplekt! UUS!

ID товара: 185076967 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 10.50 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 23.11.2022 21:00:00
Окончание: Ср 30.11.2022 21:02:18
Просмотров: 76
Последний претендент: Приватный аукцион
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
101630 oбратная связь    2821 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Приватный аукцион: Имена претендентов скрыты
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

Utimi SM Bondage, BDSM mänguasjade Komplekt

SM.

  • SM 11-osaline komplekt sobib ideaalselt seksiks, sile, põnev, meeldiv, pakub suuremat naudingut. Selle köidikukomplektiga kogete ekstaatilisi iha seiklusi täielikus alistumises. Unustage 50 halli varjundit, nüüd olete peaosas.
  • Ideaalne algajatele ja kogenud inimestele. Seksi köidikumäng viib teid varem kujutlemata naudinguvaldkondadesse. Kui soovid oma armuellu veidi sädet lisada, on SM 11 osaline komplekt kahtlemata õige valik. Võimu ja alistumise mäng viib sind seninägematutesse ihade sfääridesse. Seo oma kaaslane kinni, kus iganes tunned (voodis või mujal). Kaasa see mitmekülgne ja väga kuum SM sekslelu komplekt
  • Seksikas S & M mänguasja suurus on reguleeritav, vaba suurus sobib enamikule naistele või meestele. Kvaliteetne PU. Pehme plüüsmaterjal kaitseb teie nahka ja on väga stabiilne. Keskkonnasõbralik, ohutu ja mittetoksiline, pehme ja vastupidav.

SM.

Seisukord: UUS!

Poe hind:~ 37.50 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет