Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Uvex Kid 3, Jalgratta Kiiver, 51 - 55cm! UUS!

MEGA! Uvex Kid 3, Jalgratta Kiiver, 51 - 55cm! UUS!

ID товара: 158067276 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 6.20 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 15.06.2021 21:30:00
Окончание: Вт 22.06.2021 21:30:00
Просмотров: 91
Последний претендент: suvelaps
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.5% / 45999
/ э-магазин продавца

Technology
Hardshell - An injection moulded outer shell and EPS inner shell creates a highly effective safety combination: impact resistant outside, shock absorbing inside. This complex construction enables installation of perfectly placed air vents and channels. For maximum safety and superb wearing comfort.
X-fit pads - Interior features significantly affect a helmet's comfort. All our pads absorb moisture. X-fit pads consist of a high quality, structured material which improves ventilation. Padding has a special antibacterial finish. Hook and loop fasteners allow easy removal for washing.
Monomatic - Multi-stage and anatomically shaped uvex’s monomatic comfort closure opens and closes at the touch of a button, with just one hand. The chin strap always sits perfectly.
FAS - Fast Adapting System webbing can be easily and continuously tailored to your exact head shape. The helmet stays securely on the head in all situations and the webbing straps are always in the best position.
IAS - The uvex IAS adjustment system allows accurate, individual adjustment of the helmet to the head circumference just with one hand.

Värv - must/hall

Suurus - 51 - 55 cm.

 

 

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord : UUS! Transpordi defektiga, peal on mõned kriimud(viimane pilt).

Poe hind : ~49,95 Eur.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет