Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Venga RVC 3000 valge pesev robottolmuimeja!

MEGA! Venga RVC 3000 valge pesev robottolmuimeja!

ID товара: 159802301 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 58.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 20.07.2021 21:00:00
Окончание: Вт 27.07.2021 21:00:00
Просмотров: 184
Последний претендент: zander291
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 51794
/ э-магазин продавца
VG RVC 3000
 
Pilt 1

Võimas ja hästi kujundatud

Sisseehitatud märja moppimise funktsiooniga ja 300 ml suure mahutavusega veepaagiga puhastab Venga robottolmuimeja teie sisemust ühe silmapilgu jooksul. Selle kogu maja puhastamiseks on kõrge imemisvõimsus 1400pa ja tipptasemel liitiumaku 2600 mAh.

VG RVC 3000-l on 11 kokkupõrke- ja kaljusensorit, mis hõlpsasti mööbli vahel libisevad ega kuku trepist alla ega 2 korruse vahele.

Ehitasime selle vaikseks, see paneb unustama, et see töötab nende kahe reguleeritava imemisvõimsusega ja tänu integreeritud HEPA filtrile on tolmuimeja väljatõmbeõhk puhas, tugev on eemaldanud 99,95% tolmuosakestest filtreerimissüsteemid.

 
Pilt 2

Lihtne kasutada paljude funktsioonidega

Tolmuimejal Venga Robot on töötamiseks ühe nupuvajutusega programm. Roboti äratamiseks vajutage seda lihtsalt ja see hakkab teie sisemust puhastama. Lihtne, lihtne, tõhus.

Kui soovite roboti tööd kohandada konkreetse ülesandega, võimaldab kaugjuhtimispult teil valida programmi "Kohtpuhastus" vahel, kus robot keskendub konkreetsele punktile ja seejärel eemaldub kontsentrilistes ringides, programm "Edge" Puhastamine ", mis võimaldab ruumi seinu sügavalt puhastada või programmi" S-Shape ", mis pühib ruumi täielikult paremalt vasakule.

 

Esimene pilt on illustratiivne! 

 

Seisukord: Kasutatud! Täiesti töökorras! Aku kestab ~80min, sõltub töörežiimist! Pult puudub - Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esipaneelil / bamperil esineb pragu - viimane pilt!

Poe hind:~ 314.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет