Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Vererõhumõõtja Sanitas SBC 15! UUS!

MEGA! Vererõhumõõtja Sanitas SBC 15! UUS!

ID товара: 160401878 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 6.40 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 02.08.2021 21:15:00
Окончание: Пн 09.08.2021 21:23:10
Просмотров: 119
Последний претендент: riina77
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 52073
/ э-магазин продавца
  • Reliable blood pressure to determine the blood pressure results cuff coloured scale for easy orientation for your measurements include: you can see whether you may suffer from high blood pressure (hypertension) or too low blood pressure (Hypotonie)
  • The Cuff of the practical blood pressure computer is suitable for wrist circumferences of 14.0 – 19.5 cm; The clear LCD display the digital SBC 15 indicates you your measurements in a glance.
  • The cordless blood pressure wrist is equipped with 2 x 60 Memory locations, you can also set the average values of the last seven readings berechnen Lassen
  • Handy and small makes Sanitas monitor for your wrist for automatic measurements at home and, thanks to a practical storage box is also ideal for for on the go, travelling

Värv - valge

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~30 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет