Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Vibraator Yuechao! UUS!

MEGA! Vibraator Yuechao! UUS!

ID товара: 156333081 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 13.10 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 12.05.2021 21:15:00
Окончание: Ср 19.05.2021 21:18:02
Просмотров: 111
Последний претендент: Приватный аукцион
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 100% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Приватный аукцион: Имена претендентов скрыты
Продавец: sinu2499.5% / 40946
/ э-магазин продавца
  •  WHISPER QUIET: The YUECHAO wand massager has a powerful yet whisper quiet motor so no need to worry about loud, disturbing noises.
  • 100% MEDICAL GRADE SILICONE & 100% WATERPROOF DESIGN – that is what the mini wand made of, safe to use; made with FDA approved medical-grade premium silicone, it will make you feel extremely comfortable to hold in your hand.
  •  SUPER FLEXIBLE MASSAGER HEAD – bendable neck for flexible massage action as you need; its small comfortable size makes it easy to carry, you can enjoy it whether traveling or at home.
  •  ADJUSTABLE SPEED & VIBRATION: Soft and soothing or high intensity, the choice is all yours. With 20 vibration patterns and 8 powerful speeds to choose from, you’ll be sure to find the perfect setting.

Värv - must

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord : UUS! Poe näidis. Karp on avatud.

Poe hind : ~40 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет