Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Victgoali suusakiiver meestele naistele! UUS!

MEGA! Victgoali suusakiiver meestele naistele! UUS!

ID товара: 211356880 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 12.70 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 19.04.2024 21:00:00
Окончание: Чт 25.04.2024 21:06:15
Просмотров: 47
Последний претендент: adiprene
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
199097 oбратная связь    5403 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST (L)
Omniva (L)
DPD Pickup автомат/торговые точки (L)
Самовывоз
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв э-магазин продавца
Esimene pilt on illustratiivne!
 
Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!
Eestikeelne juhend puudub !!!
 
Seisukord: UUS poenäidis!
Poe hind: 100 EUR
 
Ladu info: N
 

Ohutuskaitse Meeste ja naiste suusakiiver on valmistatud vormisisese tehnoloogia abil, mis ühendab parema kaitse tagamiseks tugeva ABS-väliskesta ja paksu EPS-sisemise kesta. Lumelauakiiver on iga talispordihuvilise põhiline ja vajalik varustuse element.

Reguleeritav suurus: keerake naiste suusakiivri ketast paremale, et seda tihedamaks muuta, ja vasakule, et seda lahti keerata. 2 suurust, mida saate valida; P: 55-58 cm, P: 59-61 cm. Suurus M sobib laste suusakiivritele 54-58 cm. Sobiva suuruse valimiseks mõõtke enne ostmist oma pea ümbermõõt.

Hea ventilatsioon: meeste lumelauakiivril on 8 tuulutusava, mis lasevad kiivrisse jahedat ja värsket õhku, surudes samal ajal soojust ja kasutatud õhku väljapoole. Õhuvoolusüsteem tagab, et tunnete end terve päeva värskena ja naudite suusatamist või lumelauasõitu.

Mugav kanda: meeste suusakiiver on loodud ühilduma enamiku suusaprillidega. Prillirihma klambrid hoiavad teie suusaprillid kindlalt paigal. Täielikult suletud sisevooder, pehme lõuapadi ja pehmed kõrvaklapid tagavad parema kandmismugavuse. Pealegi on see keskmise 515g ja suure 553g kaaluga väga kerge.

Ideaalne lumespordiks: lumelauakiiver on mitmeotstarbeline talvisteks välispordialadeks nagu suusatamine, lumelauasõit, uisutamine, kelgutamine, mootorsaaniga sõitmine jne, pakkudes kaitset nii täiskasvanutele, meestele, naistele kui ka lastele lumespordirõõmu nautides. Must suusakiivri kandekott on teile kasulik kiivri hoidmiseks.


Eestikeelne juhend puudub !!!


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

Seoses laohoone rekonstrueerimisega oleme sunnitud 23.04 katkestada kauba väljastamist. Vabandame ebamugavuste pärast.

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет