Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Victure PC660 1080P WiFi IP õue turvakaamera! UUS!

MEGA! Victure PC660 1080P WiFi IP õue turvakaamera! UUS!

ID товара: 159887980 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 49.20 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 22.07.2021 21:00:00
Окончание: Чт 29.07.2021 21:15:49
Просмотров: 194
Последний претендент: kasemets1
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 52714
/ э-магазин продавца

Victure PC660 töötab koos TuyaSmart APP-ga, selle Victure'i välise turvakaameraga saate igal ajal teada, mis teie koduga juhtus. Kui tuvastatakse kahtlane tegevus, saab kaamera kahtlast isikut hoiatada ja telefoni kohe teavitada. Videote salvestamiseks mikro-SD-kaardile on see väline kaamera kasutusele võtnud krüptimistehnoloogia. Keegi ei saa SD-kaardi videofaili kaardilugeja kaudu kopeerida isegi siis, kui väline kaamera või SD-kaart on varastatud. Videofailidele pääseb juurde ainult teie konto SD-kaardil.

  • [Vaata iga hetke kodu ümber] - väliturvakaameraga Victure saate tänu oma anduritele alati kõik kontrolli all hoida, kui liikumine on tuvastatud, saab kaamera saata TuyaSmart rakenduse kaudu mobiiltelefonile teate.
  • [HD 1080P vaatamise kvaliteet] - 1920 * 1080 video eraldusvõime, 12 * 850 nm infrapuna öönägemine aitab teil näha ka pimedas kuni 9 meetrit. 110 ° lainurkobjektiiv pakub selget pilti igas suunas, annab päeva jooksul kena, selge ja värvika pildi. Turvalisuse Victory kaamera salvestab selged detailid ja pakub teile turvalisust päeval ja öösel.
  • [Intelligentne liikumistuvastus] - selle välise turvakaameraga saate rakenduse kaudu nutitelefoni teate, kui tuvastatakse inimesi ja / või müra. Valehäirete vältimiseks saate reguleerida liikumistuvastuse tundlikkust.
  • [Pöörlev mobiiltelefoni juhtimine] - see välisturva kaamera pakub 360 ° horisontaalset vaadet ja 110 ° vertikaalset vaadet, mis võimaldab laia spektri vaadet, vähendades oluliselt pimeala.
  • [Micro SD või Cloud] - kaamera toetab kuni 64 GB suurust Micro SD kaarti (ei kuulu paketti) ja tasulist pilveteenust.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

 

Seisukord: UUS! Poe näidis!

Poe hind:~ 89.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет