Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Victure PC750 1080P WiFi IP õue turvakaamera! UUS!

MEGA! Victure PC750 1080P WiFi IP õue turvakaamera! UUS!

ID товара: 160050092 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 38.51 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 26.07.2021 21:30:00
Окончание: Пн 02.08.2021 21:33:16
Просмотров: 181
Последний претендент: raivo2
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 51723
/ э-магазин продавца

[Nutikas PIR-i liikumistuvastus]
See välikaamera töötab nutika passiivse infrapunaanduriga, võib vähendada valehäireid. See saadab teie nutitelefoni reaalajas liikumise märguandeid. Liiga sagedaste häirete vältimiseks ja valehäirete vähendamiseks saate käsitsi seadistada liikumistuvastuse alarmi aja ja ala ning kohandada alarmi heli.
[Selge kahesuunaline heli]
Sellel välise valvekaameral on kahesuunaline reaalajas kõneside, sisseehitatud mikrofon ja müratõrjekõlar. Eemal olles näete oma külastavate klientide identiteeti ning saate külastajatega suhelda selgemini ja sujuvamalt.
[Tugev IP65 ilmastikukindel süsteem]
Turvaline kaamera Victory, IP65 ilmastikukindla kaitse ja hea kvaliteediga, et tagada kauakestev hea jõudlus, vastupidav karmidele temperatuuridele -10 ° C kuni 50 ° C. Ja see on piisavalt tugev, et taluda ka karmides ilmastikutingimustes ja kahjustustes isegi tormides või lund.
[Täiustatud öine nägemine pimedas]
See välisturva kaamera lisab ka adaptiivse infrapuna-LEDi, et saaksite selgelt näha ka pimedas. see hoiab teie vara kogu aeg turvalisena.
[Täis 1080P eraldusvõime]
See 1080 P eraldusvõimega (1920 * 1080) piltidega välikaamera suudab päeval pakkuda selgemat ja värvikamat pilti. Erinevalt 720 P-st võib see pakkuda teile parimat nägemust ja saada videost rohkem üksikasju.
[Micro SD-kaart / pilveteenus]
See krüptimistehnoloogiaga välikaamera võib video salvestamiseks toetada kuni 64 GB suurust micro SD-kaarti või rakenduses IPC360 pilveteenust.

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS! Poe näidis! Kaamera raamil esinevad väiked kriimukesed - viimane pilt!

Poe hind:~ 89.99 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет