Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Viltpliiatsite komplekt Amteker!

MEGA! Viltpliiatsite komplekt Amteker!

ID товара: 159873488 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 9.71 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 22.07.2021 21:15:00
Окончание: Чт 29.07.2021 21:15:00
Просмотров: 91
Последний претендент: Ra11
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 52777
/ э-магазин продавца
  • Flexible & Soft Tip]: The brush pens set has 24 colors and an additional pen. Each tip is made of soft nylon with high-quality ink absorption, flexibly control the thickness of strokes from thin to bold.
  • [Powerful Watercolour Effect]: 20 unique shades of vivid colors to create vibrant watercolor effects. You can create magical art with the colouring pen used for blend colours, a smooth highlight, shadow.
  • [ Widely Use Art Supplies]: The brush pens are suitable for artists and teens coloring books, drawing templates or in your journal, scrapbooking. The exquisite brush pens will delight every gift recipient!
  • [ Eco-friendly Brush Pens]: The brush pens with EN71 certification are water-based and non-toxic, which allows you to use the without any discomfort and safe for children and adults. A great artistic gift for painting lovers.

Kogus - 22tk.

Esimene pilt on illustreeriv.

Seisukord : UUS!

Poe hind : ~18 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет