Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Wagner ratastega lillepoti alus, 28cm! UUS!

MEGA! Wagner ratastega lillepoti alus, 28cm! UUS!

ID товара: 159605618 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 6.40 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Сб 17.07.2021 21:00:00
Окончание: Вт 27.07.2021 21:04:50
Просмотров: 90
Последний претендент: 3MC
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
SINU24 OÜ
Рег. код 14705141    Пользователь с 22.04.2019

sinu24 99% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.4% / 52651
/ э-магазин продавца

Taimekäru GH 0901 ühendab kaks megatrendi: betoon ja terrazzo. Mõlemat materjali on hinnatud juba iidsetel aegadel. Tänapäeval on “klassikud” tipptasemel; tänapäevased betoonist või terrazzo pinnaga istutusmasinad on nõutavad trenditarvikud. Selgelt kujundatud taimekäru on selleks ideaalne täiendus. GH 0901 on valuvormimisel tehniliselt nõudlik. Seeläbi tekib dekoratiivse terrazzo välimusega rullkoormusplatvorm.

Tehnoloogia + disain

Ilmastikukindel taimekäru on ideaalne liikuv platvorm kõigile populaarsetele väikestele ja keskmise suurusega pottidele. Neli raskeveokite ratast annavad selle parimatele sõiduomadustele kõigil pehmetel ja vastupidavatel põrandapindadel kõikjal sise- ja välistingimustes ning muudavad raskete taimede ja istutusmasinate liikumise kaaluga kuni 100 kg lihtsaks ja mugavaks. Stabiilse ja ohutu positsioneerimise tagamiseks soovitud kohas on kaks ratast varustatud kinnituspiduritega. Eriti kõrge kvaliteet: maksimaalse fikseerimiskindluse tagamiseks on rataste kinnitamiseks mõeldud kruvikeermed vormi sisse põimitud ja seega tootmisprotsessi käigus integreeritult ühendatud. 

Läbimõõt 280 mm
Kõrgus 75 mm
Ratta läbimõõt 38 mm
Kohaldamisala siseruumides, väljas
Kastritüüp raske
Kandevõime 100 kg
Materjal Betoon
Kuju ümmargune
Värv antratsiit

 

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

 

Seisukord: UUS! Tranpordi defekt - küljel on löödud / kahjustatud - viimane pilt!

Poe hind:~ 54 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет