Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Wosports Wildlife - jahikaamera, 30MP 1440P Uueväärne!

MEGA! Wosports Wildlife - jahikaamera, 30MP 1440P Uueväärne!

ID товара: 178969585 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 46.42 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вс 31.07.2022 21:00:00
Окончание: Ср 10.08.2022 21:11:16
Просмотров: 142
Последний претендент: gennadi57
Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
84906 oбратная связь    2195 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Харьюмаа, Эстония
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца

30-megapiksline selge pilt ja 1440P video eraldusvõime: metsloomade kaamera töötati välja äsja 2021. aastal. See toetab ülikõrge eraldusvõimega fotosid 30 megapiksliga ja videoid 1440p. Tänu 2,0-tollisele LCD-ekraanile saab iga metsloomakaamera salvestatud hetke kuvada elavamalt ja selgemalt ning pakkuda teile võrratut visuaalset naudingut.

【0,3-sekundiline kiire käivituskiirus】 Varustatud PIR-anduriga, jahikaamera liikumise tuvastamisel kohe ja viivituseta 0,3 sekundi jooksul. Nii et te ei jäta kunagi ühtegi uimastavat hetke ilma ja päästiku kaugus on kuni 30 m.

Hiilgav öine nägemine ilma helendamata: kui aktiveerite PIR-anduri, tuvastab liikumisanduriga öövaatluskaamera ümbritseva õhu temperatuuri järsu muutuse, mis on põhjustatud loomade liikumisest huvipakkuvas piirkonnas, ning käivitab fotode/videote salvestamise, võimaldades saate jäädvustada kristallselgeid pilte absoluutses pimeduses, ilma vaadeldavaid loomi hirmutamata.

Veekindel IP54 kaitse: see öövaatlusraja kaamera on varustatud IP54 tehnoloogiaga, mis kaitseb teie jahikaamerat vihma ja tolmu tekitatud kahjustuste eest, seega saab seda kasutada ka rasketes keskkondades nagu kõrb või troopiline vihmamets. Toiteallikaks on 8 AA liitiumpatareid (patareid ei kuulu komplekti) või DC 12V toitekaabel.

Mitu kasutust: metsloomakaameral on mitu salvestusrežiimi ja mitmekülgsed funktsioonid (taimer / taimer / ajatempli funktsioon jne), ülilihtne kasutada. Kinnitusrihmaga, puukanduriga ümmarguse statiivi keerme paigaldamiseks, on seda lihtne kinnitada peaaegu kõikjale. Looduskaamera on optimaalselt u. 3 m kuni 10 m kaugusel objektist.

 

Kaasa tuleb kõik mis on piltidel! Esimene pilt on illustreeriv! 

Seisukord : Uueväärne! 

Poe hind: ~74.95 EUR!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

 

 

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет