Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ robottolmuimeja!

MEGA! Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ robottolmuimeja!

ID товара: 179653554 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 149.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Чт 11.08.2022 21:00:00
Окончание: Чт 18.08.2022 21:00:00
Просмотров: 181
Последний претендент: peetertarvis
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
84645 oбратная связь    2185 подписчики
SINU24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней, если он не подходит покупателю. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Товар должен быть в том же состоянии и состоянии, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.6%положительный отзыв
э-магазин продавца

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ robottolmuimeja

  • S-Cross3D takistuste vältimise tehnoloogia: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ on varustatud ToF 3D kaugustuvastuse ja takistuste vältimise tehnoloogiaga, tänu täpsetele arvutustele ja intelligentsele tajumisele suudab see kiiresti saavutada kauguse takistuste tuvastamiseni ja vältida takistusi.
  • 3D Visual Vslam Navigation: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ on varustatud 3D VSLAM (visuaalne samaaegne lokaliseerimine ja kaardistamine), infrapuna, ToF, kahe güroskoopi, optilise ja kaljuanduri algoritmidega, mis suudavad luua kogu koha kaardi ja ka vältida takistusi.
  • 3000Pa imemisvõimsus: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+-l on 3000 Pa tugev imemisvõimsus, 4-käiguline reguleeritav imemisvõimsus, 550 ml suure mahutavusega tolmukast, suure läbimõõduga põrandast lähedalt asetsev vedrustusotsik, 0,1 mm ülitiheda kiuga põhiharja ja topeltfiltriga , pakkudes põhjalikumat ja tõhusamat puhastuskogemust.
  • Integreeritud pühkimis- ja pühkimisdisain: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ on varustatud 250 ml elektrooniliselt juhitava nutika veepaagi, 3 veereguleerimiskäiguga, millest piisab 160 meetri märjaks saamiseks.
  • 5200 mAh suure mahutavusega aku: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ toiteallikaks on 5200 mAh liitiumaku, standardrežiimis kestab aku kuni 3 tundi. Maksimaalne korpuse pindala on umbes 250 ruutjalga.

Toote omadused

Toote tüüp Tolmuimejad
Tolmuimeja tüüp Robot
Kaubamärk Xiaomi
Mudel Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+
Kõrgus 82 mm
Värv Must
Aku maht 5200 mAh
Laadimisaeg 360 min
Tööaeg täislaetud akuga 180 min
Tolmukoguja maht 0.5 l
Maksimaalne lävekõrgus 20 mm
Takistuse avastamine Sensor
Trepiandur Jah
Imu, kPa 3
Filter HEPA
Navigatsioon koos siseruumide kaardiga Jah
Automaatne tagasipöördumine Jah
Täiendav info Juhtimine: automaatrežiimis ja mobiilirakenduse kaudu (ühildub Androidi ja iOS -iga). VSLAM + TOF andurid 3D navigeerimistehnoloogia, kahekordne güroskoop, optiline vooluandur.

 

Esimene pilt on illustratiivne! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: Vähekasutatud! Täiesti töökorras!

Poe hind:~ 379.90 EUR.

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul keelduda kaubast, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks. Mõlema suuna postikulu kandjaks on Ostja.
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

 

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет