MEGA! YeahBoom Täispuhutav ujumisrõngas rooliga, UUS!

MEGA! YeahBoom Täispuhutav ujumisrõngas rooliga, UUS!

ID товара: 200253826 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 1.75 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 15.09.2023 21:00:00
Окончание: Пн 25.09.2023 21:00:00
Просмотров: 18
Последний претендент: nataliaF
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
159213 oбратная связь    4587 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца
 • Ohutuskaitse: paks PVC ohutusmaterjal talub enamikku ekstrusiooni, on ohutum. Õhukamber tagab lapsele suurepärase ujuvuse ja iste istub sügaval vees, et tagada mugav ja turvaline ujumiskogemus. Keskkonnasõbralikud materjalid, korduvkasutatavad
 • Lihtne ja mugav: lihtne täis pumbata ja tühjendada, ülikerge ja ruumisäästlik kandmiseks või hoiustamiseks. Tutvuge, seejärel suruge üles. Kahe käepidemega disain, treenige beebi käte tugevust ja haardevõimet ning aidake vanematel kohandada beebi ujumissuunda.
 • Pange tähele: turvarõngas võimaldab teie lapsel vabalt ujuda ja vett mängida. Ärge jätke oma väikseid selle ujumisrõngaga ujudes üksi
 • See on ideaalne kingitus beebile: beebi ujumisrõngas on ideaalne mänguasi basseinidesse, millega laps õpib lööma ja ujuma, parandab kopsumahtu, soodustab seedimist, beebil on väga hea meel.
 • Kvaliteetne müügijärgne teenindus: klientide rahulolu on meie prioriteet. Kui teil on selle toote kohta küsimusi, võtke meiega viivitamatult ühendust ja me anname teile rahuldava vastuse.

  Kaasa tuleb kõik, mis on piltidel, esimesed pildid on illustratiivsed!

  Seisukord: UUS!

  Poe hind: ~32,99 EUR


Eestikeelne juhend puudub !!!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

 • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Заданных вопросов нет