MEGA! Yottamaster HDD SSD RAID Enclosure kettamassiiv!

MEGA! Yottamaster HDD SSD RAID Enclosure kettamassiiv!

ID товара: 188256852 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 76.05 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 18.01.2023 21:00:00
Окончание: Ср 01.02.2023 21:05:36
Просмотров: 276
Последний претендент: halar
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
110654 oбратная связь    3097 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв
э-магазин продавца

Yottamaster HDD SSD Enclosure RAID kettamassiiv - 5 sahtli

 

  • 【Usaldusväärne väline salvestussüsteem üksikisikutele】 See 5 lahtriga kõvaketta korpus toetab kuni 80 TB laiendatud välist salvestusruumi. Esiuksel on kasutajasõbralik sisselükkamiskujundus, mis muudab kõvaketaste paigaldamise ja vahetamise lihtsaks. See on ideaalne valik isiklikuks hoiustamiseks kodus ja kontoris. See toetab erinevat tüüpi 2,5-/3,5-tolliseid kõvakettaid/SSD-sid, et saaksite oma kõvaketaste potentsiaali täielikult ära kasutada.
  • Paindlik RAID kohandatud töövajaduste jaoks: Toetage RAID 0/1/3/5/10/JBOD (SPAN)/CLONE RAID režiime. Saate oma töövoogu sujuvamaks muuta/lihtsustada, valides õige RAID-i konfiguratsiooni. Saate valida riistvaralise RAID-i lihtsaks seadistamiseks ilma rakendust alla laadimata või kasutada tarkvara RAID-i RAID-režiimide konfigureerimiseks/haldamiseks. See on ülim salvestuslahendus nõudlike videotöövoogude jaoks kohapeal ja stuudios.
  • 80 mm vaikne ventilaator sisemuses: 5-lahtriline korpus on ehitatud tugeva soojust hajutava alumiiniumkorpusega, ees ja taga on jahutusavad, sees olev 80 mm vaikne ventilaator võib tõhusalt kiirendada õhu konvektsiooni ja kiiret jahutamist. See sobib ideaalselt müratundlikesse keskkondadesse.
  • 【2,5/3,5-tollistele kõvaketastele】Kaasas viis eemaldatavat salve, mis võimaldavad hõlpsalt paigaldada ja vahetada suuri lauaarvuti kõvakettaid või kaasaskantavaid kõvakettaid ja kõvakettaid. Sülearvuti. Märkus. Asendusaluseid müüakse eraldi kuuest alusest koosnevas komplektis, kaasas on ka lisakruvid. Viis märgutuld aitavad teil kõvaketaste tööolekut igal ajal jälgida.
  • 5 Gbps edastuskiirus: see 5 lahtriga HDD korpus kasutab USB 3.0 protokolli, edastuskiirus kuni 5 Gbps (maksimaalne). Varustatud mitmekülgse USB 3.0 B-tüüpi liidesega teiste välisseadmete ühendamiseks. Ühildub enamiku Windowsi, Maci ja Linuxi süsteemidega.

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis piltidel on!

Seisukord: Kasutatud! Täiesti töökorras!

Poe hind:~ 235 EUR.


Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Ostjal on õigus ilma põhjust nimetamata 14 päeva jooksul kauba tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет