Другие пользователи смотрели ещё

MEGA! ZyXEL NWA50AX Traadita side võrgu 5GHz tugijaam! UUS!

MEGA! ZyXEL NWA50AX Traadita side võrgu 5GHz tugijaam! UUS!

ID товара: 200627183 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 25.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вт 19.09.2023 21:00:00
Окончание: Пт 29.09.2023 21:02:45
Просмотров: 71
Последний претендент: ohuke
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
sinu24100%положительный отзыв
178541 oбратная связь    5038 подписчики
Sinu24 OÜ   Пользователь с 22.04.2019
Рег. код 14705141
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: sinu2499.7%положительный отзыв э-магазин продавца

ZyXEL NWA50AX Traadita side võrgu 5GHz tugijaam

Обзор точки доступа Zyxel NWA50AX — с Wi-Fi 6 дома, в офисе и кафе

  • Zyxel NWA50AX on tõeline WiFi 6 juurdepääsupunkt, mis on sobiva funktsioonikogumiga väikeettevõtetele ja SoHo kasutajatele, kes soovivad uuendada 11axi (WiFi 6) ilma kallima hinnasildita. AP toetab nii 2,4 GHz kui ka 5 GHz sagedusi ja selle eesmärk on anda teile võimalus nautida kõiki parimaid asju, mida WiFi 6 pakub, näiteks kiiremat kiirust isegi ummikutes või suure tihedusega keskkondades, suuremat ulatust teie traadita võrgus, suuremat võimsust asjade interneti juurutamiseks ja palju muud.
  • Ei ole vaja võrguekspertiisi - NWA50AXi saab igaüks hõlpsasti paigaldada ja konfigureerida väikestes hotellides, kohvikutes, kodukontorites või butiik- ja jaemüügipoodides. See toetab nii seadme kohalikku veebiliidest kui ka Nebula Cloud võrgu haldamist, lihtne seadistamine võimaldab teil AP-d kiiresti seadistada vaid paari klõpsuga, mis teeb külaliste ja töötajate võrgu seadistamise ise ülimalt lihtsaks ja hakkab ülikiiret WiFi 6 kiirust hetkega nautima.
  • Keskmine kasutaja eelistab pigem kõige lihtsama meetodi kasutamist, et oma võrk kiiresti sisse seada, kui keeruliste seadistustega tegelemist, mille tulemuseks on ebakindel krüpteerimine koos kompromiteeritud turvalisusega. Uusimat WPA3 Personal standardit toetav NWA50AX on loodud selleks, et tuua teie traadita võrgu kaitsmiseks tugevam krüpteerimine ilma keeruliste seadistusteta.

Toote omadused

Toote tüüp Juhtmevabad pääsupunktid (Access Point)
Kaubamärk ZyXEL
Mudel NWA50AX-EU0103F
Värv Valge
Võrgustandardid 
 
IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a
Liidesed 
 
RJ-45
Konnektorite arv 1
Maksimaalne andmeedastuskiirus Mb/s 
 
1200
Sagedus 
 
5 GHz
Saatja võimsus. dBm 
 
25
Antenniga Jah
Antennide arv 4
Kodeerimismehhanismid WPA, WPA2, WPA3

 

Esimesed pildid on illustratiivsed! Kaasa tuleb kõik mis on piltidel!

Seisukord: UUS! Poe näidis!

Poe hind:~ 315 EUR.


Eestikeelne juhend puudub !!!

Järeltulemisega - Tallinn, kulleriga (kui ise tellite), pakiautomaat (kui on lisatud kuulutuses).

NB!

Väljastada/teele panna saame esemeid ainult juhul, kui kõik varasemad esemed (mis olid võidetud enne sooviva eseme) on ka makstud.

Lõplik hind sisaldab käibemaksu! Kui soovite arvet firma nimele, palume saata firma andmed enne kui tasute ostu eest ja kinnitate transpordi! 

Selleks, et ühe pakina võidetud esemed kätte saada - palume valida mõnel oksjonil pakiautomaat ja muud ostud - "Järeletulemisega"
Kui kaubaga esineb mingi probleem - palume avada pretensiooni, ning kirjeldada probleemi pretensioonis. Samuti enne negatiivse tagasiside jätmist palume võtta meiega ühendust olukorda lahendamiseks. Meie eesmärk on, et iga meie klient jääks rahule võidetud oksjoniga ja tuleks tagasi osalema ja võitma uuesti.
 
Eseme tagastuse reeglid oksjoni juures:

Enne eseme tagastamist on ostjal vaja pretensiooni avada, kus ta teavitab meid, et soovib eset tagastada.

Kui ostja soovib kasutada 14-päevast tagastusõigust, tootele, mis vastab kirjeldusele, kohustub ostja kompenseerima müüjale oksjoni korraldamisega seotud kulud (komisjonitasu + käsitlustasu 1 euro + *hoiustamise kulu 0,10 eur/päev pärast oksjoni lõppu).

  • *hoiustamise  kulu lisatakse juhul, kui ostja ei võta kaupa laost ära. 

Eset saab 14 päeva jooksul tagastada, kui seda ei ole kasutatud, rikutud või selle väljanägemine ei ole oluliselt muutunud, see tähendab, et kauba või selle pakendi väljanägemisele on tehtud ainult sellised muudatused, mis olid vajalikud saadud kaubaga tutvumiseks. 

Kauba tagastamisel vastutab Ostja kauba väärtuse vähenemise eest, kui see on tekkinud toimingute tõttu, mis ei olnud vajalikud kauba laadi, omaduste ja toimimise kindlaks tegemiseks.Tagastamisega tekkinud kulude kandjaks on ostja.
 
Tagastada kauba on võimalik 14 päeva jooksul hetkest, kui ostja saab kauba füüsiliselt kätte. 

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on kiiresti riknev või vananev; audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid); meelelahutus- ja reisiteenustele.

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!

Asjade väljastamine toimub teisipäev-reede.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет