Другие пользователи смотрели ещё

MUST LABRADORIIT - norra kuukivi, käevõru (8mm helmed)

1/1

MUST LABRADORIIT - norra kuukivi, käevõru (8mm helmed)

ID товара: 184654008 Состояние: новый
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 9.90 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 14.11.2022 12:30:00
Окончание: Пн 12.12.2022 12:16:48
Просмотров: 25
Последний претендент: Terese
Raasiku vald, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
UrRa100%положительный отзыв
864 oбратная связь    5 подписчики
Состояние: новый
Расположение: Raasiku vald, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: UrRa100%положительный отзыв Посмотреть другой товар

UUS veniv käevõru must labradoriit 8mm helmed (24tk), ümbermõõt ca 18cm.

Must labradoriit (ka norra kuukivi või larvikiit) on kaitsev ja maandav kivi, mis mõjub puhastavalt energiakehadele ning aitab saada ühendust Maa energiatega ja loodusvaimudega. Tema abil on võimalik neutraliseerida või tühistada vanu mõttemalle. See kivi tõukab eemale negatiivsust. Must labradoriit suurendab eneseusku mõistuse jõusse, võimendab loomingulisust ning tarkuse omandamist. Ta aitab meil näha end oma kõrgema mina silmade läbi. See kivi õpetab meile kannatlikkust ning toetab vajaduse korral projektide ja eesmärkide lõplikku viimistlemist ning lõpuleviimist. Must labradoriit aitab teha valikuid, mis on kained ja mõistuspärased ning ei põhine emotsioonidel. Must labradoriit toetab aju uue informatsiooni omandamisel, ta loob ajus uusi ühendusteid, mis võimaldab plahvatuslikke taipamisi ja ahhaa-elamusi, avab uusi uksi ning aitab kohaneda uute situatsioonidega. Seetõttu on must labradoriit suurepärane kivi õppuritele, aitab keskenduda õppetööle, parandab mälu ja õppimisvõimet. Füüsilise keha tasandil võib seda kivi kasutada nahahädade leevendamiseks. Ta võimendab elujõudu ning nooruslikkust. See kivi puhastab keharakke, harmoniseerib ainevahetust ning aitab detoksifikatsiooni protsesside puhul. Lisaks rahustab must labradoriit närve ning alandab vererõhku.

 

Kui ostate mitu eset, siis saab viimase ostetud eseme eest kinnitada transpordi (kas smartpost või omniva) ja teised esemed märkida kokkuleppel müüjaga. Järeletulemise korral (tööpäevadel Tallinnas kokkuleppel) täpsustage see sõnumites.
Deposiidimakse korral saadan pakiautomaadiga.

Vaata minu oksjone

PS! Oksjoni kestus on 7, 14, 21 või 28 päeva. Kui 24 tundi enne oksjoni lõppu pole pakkumisi tehtud, võib oksjoni kestus pikeneda nädala võrra.

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет