Другие пользователи смотрели ещё

OKSJONIL MÜÜA 3-TOALINE KORTER SÕPRUSE PST 222-48, TALLINN

OKSJONIL MÜÜA 3-TOALINE KORTER SÕPRUSE PST 222-48, TALLINN

ID товара: 150796208 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 99 000.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 01.02.2021 12:00:00
Окончание: Ср 03.03.2021 12:00:00
Просмотров: 1713
Последний претендент: kuusepuuke
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Leedu Vabariigi Saatkond
Рег. код BB000137    Пользователь с 30.10.2020

Leedu suursaatkond 100% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Задаток: 5000 EUR
Оплата: депозитный платеж
Продавец: Leedu suursaatkond — / 0 / э-магазин продавца

Korteriomand, kivimaja

Lisainfo: kinnine hoov, ühistransport, lift, mets lähedal
Sanruum: vannituba tualettruumiga
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Side ja turvalisus: video valve, valvur, naabrivalve, trepikoda lukus. Trepikojad on korras ja puhtad, trepikojauksed on lukustatud fonolukuga.


KORTER
Korteri üldpind on 75,7 m2 ja asub 16-korruselise maja 13. korrusel. Korteri koosseisu kuuluvad: avar esik, köök ruumika lodžaga, elutuba, kaks magamistuba ja vannituba tualettruumiga.

Korter on heas korras, kuid vajab renoveerimist, olles samas väga ruumikas ja hea planeeringuga.
Põrandatel parkett.
Akendest avaneb kaunis vaade linnale, on näha ka merd.
NB! Korteri müüakse ilma mööbli- ega tehnikata.

MAJA
Katus, maja fassaad ja trepikoda renoveeritud. Majas 7.00-19.00 mehitatud valve. Majal on toimiv korteriühistu. Naabrid rahulikud ja viisakad.

ASUKOHT

Elamu paikneb logistiliselt heas asukohas. Lähedal - Mustamäe turg, Männi park koos laste mänguväljakutega, Magistrali kaubanduskeskus (üle tee), Tallinna Tehnikaülikool (1,5 km), Nõmme turg, Glehni park ja loss, Nõmme spordikeskus (2,7 km), haiglad, polikliinik, lasteaiad, koolid.
Hea transpordiühendus kesklinna, Õismäe ja Nõmmega.

PARKIMINE
Parkimisvõimalus maja ees olevas parklas, mis on videovalvega ning eraldatud tõkkepuuga.

INFO
Kommunaalkulud mõistlikud (suvel ca 100 €, talvel ca 200 €). Arvetega saab tutvuda kohapeal.
Hindamisakt olemas.

Oksjon viiakse läbi elektrooniliste oksjonite veebilehel https://www.osta.ee/en. Oksjon toimub alates 1. veebruarist 2021. a kella 12.00 kuni 3. märtsini 2021. a kella 12.00.

Informatsiooni saamiseks müüdava vara kohta ja vara vaatamiseks tuleb pöörduda Leedu Vabariigi suursaatkonna poole Eesti Vabariigis telefonil +372 616 4991 või e-posti aadressil amb.ee@urm.lt.

 

NB! OKSJONI TINGIMUSED:

 1. Oksjonil müüdav vara on Leedu Vabariigile omandiõiguse alusel kuuluv 75,7 m2 pindalaga kolmetoaline korter asukohaga Eesti Vabariik, Tallinn, Sõpruse 222-48 (edaspidi: vara). Kinnisvararegistri väljavõte on esitatud lisas 1. Korter müüakse ilma mööblita. Informatsiooni saamiseks müüdava vara kohta ja vara vaatamiseks tuleb pöörduda Leedu Vabariigi suursaatkonna poole Eesti Vabariigis (edaspidi: suursaatkond) telefonil +372 616 4991 või elektronposti aadressil amb.ee@urm.lt.
 1. Vara algne müügihind on 99 000 (üheksakümmend üheksa tuhat) eurot. Esimene pakutav hind peab olema vähemalt sama suur kui kindlaks määratud vara algne müügihind. Oksjoni võidab osaleja, kes pakub oksjonil müüdava vara eest kõrgeima hinna.
 1. Vara hinna tõstmise intervall on vähemalt 1000 (üks tuhat) eurot.
 1. Oksjonil osaleja, kes soovib vara osta, tasub käsiraha 5000 (viis tuhat) eurot.

Osaleja, kes soovib osaleda elektroonilisel oksjonil, peab olema registreerunud veebilehel https://www.osta.ee/ ja nõustuma osta.ee kasutajatingimustega.

Oksjonil osaleja käsiraha broneeritakse automaatselt oksjonil osaleja osta.ee e-kontol, kui oksjonil osaleja esitab pakkumise. Oksjoni läbiviimise süsteem ei võimalda osalejal ilma käsiraha tasumiseta pakkumist esitada. Oksjoni võitnud osaleja käsiraha kantakse suursaatkonna osta.ee elektroonilisele kontole. Suursaatkond kannab käsiraha suursaatkonna osta.ee elektrooniliselt kontolt 3 tööpäeva jooksul oksjoni võitja väljakuulutamisest käesolevate tingimuste punktis 15 toodud suursaatkonna pangakontole, märkides makse selgituseks oksjonil osaleja nime/nimetuse (kui oksjonil osaleja on juriidiline isik) või ees- ja perekonnanime (kui oksjonil osaleja on füüsiline isik). Oksjonil osaleja käsiraha arvatakse oksjoni käigus kindlaks määratud vara müügihinna hulka (kui selle oksjonil osalejaga sõlmitakse oksjonil müüdava vara ostu-müügileping).

Oksjonil osalenud, kuid võitjaks mitte osutunud oksjonil osalejate käsiraha tagastatakse automaatselt (tühistades nende broneeringu osta.ee elektroonilisel kontol), kui muu oksjonil osaleja esitab suurema pakkumise. Juhud, kus oksjonil osaleja käsiraha ei tagastata, on loetletud käesolevate tingimuste alapunktis 11.5 ja punktis 14.

 1. Oksjonil osaleja, kes soovib vara osta, registreerimistasu on 0 (null) eurot.
 1. Oksjonil võivad osaleda need füüsilised ja juriidilised isikud, samuti juriidilise isiku staatuseta subjektid, nende filiaalid või esindused (edaspidi: osalejad), kellel on Eesti Vabariigi õigusaktide või rahvusvaheliste kokkulepete järgi õigus osta Eesti Vabariigis oksjonil müüdavat vara, kes on maksejõulised ning kelle suhtes ei ole algatatud pankrotimenetlust ega vara väljanõudmist. Kui pärast oksjoni toimumist selgub, et osalejad ei vasta nendele tingimustele, siis oksjoni võitjaga vara ostu-müügilepingut ei sõlmita ja oksjon loetakse mittetoimunuks.
 1. Juriidilised isikud, samuti juriidilise isiku staatuseta subjektid, nende filiaalid või esindused, kes soovivad oksjonil osaleda, osalevad oksjonil volitatud esindaja kaudu. Juriidilise isiku esindaja peab olema märgitud Eesti Vabariigi Äriregistris. Kui Eesti Vabariigi Äriregistris ei ole isikuandmeid, palub osta.ee platvormi administratsioon esitada õigusaktides sätestatud korras kinnitatud esindaja volitust tõendava dokumendi või selle koopia.
 1. Füüsilised isikud peavad osta.ee platvormil registreerudes identifitseerima oma isikusamasuse osta.ee sätestatud viisidel.
 1. Informatsiooni esitamise viisid korraldatava oksjoni ja sellel müüdava vara kohta

Informatsioon korraldatava vara müümise oksjoni ja oksjoni tingimuste kohta on avaldatud internetis Leedu Vabariigi suursaatkonna Eestis kodulehel (http://ee.mfa.lt/), samuti kinnisvaraportaalides www.Kv.ee ja www.city24.ee ning oksjoni läbiviimise lehel www.osta.ee. Leedu Vabariigi territooriumil vastutab müüdava vara oksjoni avalikustamise eest riiklik ettevõte VĮ Turto bankas.

 1. Oksjoni läbiviimise viis, kuupäev, kellaaeg ja kord

10.1. Oksjon viiakse läbi elektroonilise oksjonina. Oksjon viiakse läbi osta.ee elektroonilise oksjoni läbiviimise eeskirja kohaselt (avaldatud aadressil https://www.osta.ee/en/index.php?fuseaction=register.user), millega oksjonil osalejad tutvuvad iseseisvalt.

10.2. Oksjon viiakse läbi elektrooniliste oksjonite veebilehel https://www.osta.ee/en. Oksjon toimub alates 1. veebruarist 2021. a kella 12.00 kuni 3. märtsini 2021. a kella 12.00.

10.3. Oksjoni võidab osaleja, kes on pakkunud kõrgeima hinna.

10.4. Osta.ee esindaja allkirjastab oksjoni protokolli digitaalselt ja saadab e-posti aadressil amb.ee@urm.lt. Oksjoni protokolli märgitakse üksnes võitnud osaleja andmed (võitnud osaleja ees- ja perekonnanimi, juriidilise isiku nimi/nimetus, e-posti aadress, muu kontaktteave).

10.5. Oksjoni protokolli kinnitab oksjonikomisjon.

10.6. Oksjon loetakse mittetoimunuks, kui:

10.6.1. ükski osta.ee platvormi kasutaja ei ole väljendanud soovi oksjonil osaleda;

10.6.2. ükski oksjonil osaleja ei paku oksjoni tingimustes sätestatud algset vara müügihinda;

10.6.3. pärast oksjoni toimumist selgub, et oksjoni võitja ei vasta oksjoni tingimustes oksjonil osaleja kohta kehtestatud nõuetele;

10.6.4. veebilehe, kus toimus elektrooniline oksjon, olulise tööhäire korral, mille järel saadakse selle veebilehe administraatorilt andmed elektroonilise oksjoni käigu kohta;

10.6.5. muud oksjoni tingimused ei ole täidetud.

 1. Vara ostu-müügilepingu sõlmimine

11.1. Oksjoni võitjale saadetakse hiljemalt 5 tööpäeva jooksul läbi viidud oksjoni päevast elektrooniliste sidevahendite kaudu, posti teel või allkirja vastu kätte toimetades vara ostu-müügilepingu projekt ja teatatakse lepingu allkirjastamiskuupäeva ettepanek.

11.2. Vara ostu-müügileping sõlmitakse oksjoni võitjaga ja kinnitatakse notari poolt hiljemalt 30 (kolmekümne) kalendripäeva jooksul pärast toimunud oksjonit. Objektiivsete põhjuste korral võib vara ostu-müügilepingu allkirjastamise ja notariaalse kinnitamise tähtaega pikendada kui 30 (kolmekümne) kalendripäeva võrra, teatades oksjoni võitjale tähtaja pikendusest kirjalikult.

11.3. Oksjonil müüdava vara ostu-müügileping sõlmitakse ja kinnitatakse notariaalselt Eesti Vabariigi õigusaktide järgi.

11.4. Omandiõigus oksjonil müüdud varale läheb Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatud korras üle pärast seda, kui oksjoni võitja tasub käesolevate tingimuste punktis 15 märgitud kontole kogu oksjonil kindlaks määratud (oma pakutud suurima) hinna.

11.5. Kui oksjonil müüdava vara ostu-müügilepingut ei sõlmita käesolevate tingimuste alapunktis 11.2 sätestatud tähtaja jooksul oksjoni võitja süü tõttu (sealhulgas, kuid mitte ainult juhud, kus oksjoni võitja muutub maksejõuetuks, tema suhtes algatatakse pankrotimenetlus või vara väljanõudmine), loetakse, et oksjoni võitja on ostu-müügilepingu sõlmimisest loobunud, ning sellisel juhul ei tagastata oksjoni võitjale oksjonil osaleja tasutud käsiraha.

11.6. Vara ostu-müügilepingu sõlmimise kulud (sealhulgas notaritasu) kannab oksjoni võitja.

 1. Tasumine oksjonil soetatud vara eest

12.1. Oksjoni võitja peab kogu oksjonil kindlaks määratud vara hinna tasuma käesolevate tingimuste punktis 15 märgitud kontole notari kinnitatud vara ostu-müügilepingus sätestatud tähtaja lõpuks, mis ei või olla pikem kui 30 (kolmkümmend) kalendripäeva alates vara ostu-müügilepingu allakirjutamist.

12.2. Tingimuste alapunktis 12.1 märgitud summa tasumise kuupäevaks peetakse raha laekumise kuupäeva käesolevate tingimuste punktis 15 märgitud kontole.

12.3. Kui oksjoni võitja kasutab ostuhinna tasumiseks krediidiasutuse teenuseid, peab oksjoni võitja hiljemalt vara ostu-müügilepingu sõlmimisel esitama krediidiasutuse kinnituse selle kohta, et ostja täidab kogu ostuhinna tasumise kohustuse lepingus sätestatud tähtaja jooksul.

12.4. Oksjoni võitja tasutud käsiraha arvatakse oksjoni käigus kindlaks määratud vara müügihinna hulka.

 1. Teiste oksjonil osalenud, aga seda mitte võitnud osalejate käsiraha tagastamine toimub osta.ee kehtestatud korras, seega vara müüja ei vastuta käsiraha tagastamise eest nendele osalejatele.
 1. Oksjonil osaleja käsiraha ei tagastata, kui oksjoni võitjaks tunnistatud isik:

14.1. ei ilmu käesolevate tingimuste alapunktis 11.2. sätestatud tähtaja jooksul notari juurde ja/või ei allkirjasta vara ostu-müügilepingut;

14.2. ei tasu ostu-müügilepingus sätestatud tähtaja jooksul kogu oksjonil müüdava vara oksjoni käigus kindlaks määratud hinda ja leping öeldakse üles ostja süül.

 1. Krediidiasutuse, kus on avatud suursaatkonna konto, rekvisiidid: Leedu Vabariigi suursaatkond Eesti Vabariigis, nr EE881010220288800229, SEB Bank SWIFT EEUHEE2XXXX.
 1. Käesolevad tingimused on koostatud vastavalt Leedu Vabariigi õigusaktidele ja osta.ee elektrooniliste oksjonite läbiviimise eeskirjale.

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Заданных вопросов нет