Другие пользователи смотрели ещё

Osta Üks Kunstiteos Päev PIMEOKSJON II

1/1

Osta Üks Kunstiteos Päev PIMEOKSJON II

ID товара: 156552190 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 2 050.00 EUR
Продление окончания: 30 секунд
Начало: Пн 17.05.2021 19:00:00
Окончание: Пт 21.05.2021 19:31:30
Просмотров: 1807
Последний претендент: pillen
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
ART&TONIC MTÜ
Рег. код 80574130    Пользователь с 19.03.2020

Art-Tonic 100% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: депозитный платеж
Продавец: Art-Tonic100% / 15 / э-магазин продавца
Sellel oksjonil on müügil Eesti elusoleva kunstiklassiku teos.
 
Osta Üks Kunstiteos Päev on algatus, et inimesed märkaksid rohkem kunsti enda ümber ning mõistaksid kunstiga koosolemise vajalikkust. RINGVAADE saade tutvustab nädala jooksul kolme PIMEOKSJONILE minevad kunstiteost ja selle autorit ilma, et teost ennast lõpuni paljastataks. Oksjon lõpeb 21  mail kell 19.30.
 
Igal päeval sel nädalal antakse RINGVAATE saates teada uued vihjed nende kunstnike kohta, kelle tööd on pimeoksjonil. 
 
Ei ole lihtne seletada kuidas kunst suudab meie elu mõjutada ja teha inimesi õnnelikumaks. Kuigi ta seda teeb. 21. mail, mil Eesti maalikunsti üks silmapaistvamaid poegi Enn Põldroos, saab 88-aastaseks, tutvustavad mitmed galeriid ja kunstnikud loomingut, mis sobib kaunistama igat seina.
 
Lisaks oksjonile tutvustavad nädala jooksul enne Osta Üks Kunstiteos Päeva erinevad inimesed enda kogemusi kunstiga kooselamisel ning jagavad, kuidas kunst on suutnud teha nende elu ilusamaks ning õnnelikumaks. Sellest ja paljust muustki ongi ajendatud idee, et 21. mai võiks alati olla Osta Üks Kunstiteos Päev, millest võiks kunagi välja kasvada tore ja oodatud traditsioon kasvõi külastamaks mõnd kunstinäitust, mõne kunstniku ateljeed, galeriid või lihtsalt mõelda sel päeval rohkem ilule ning kaunitele pisiasjadele meie ümber. Tegemist on justkui kunsti lahtiste uste päevaga nii paadunud kunstihuvilistele, igakuisele kunstiostjale kui ka neile, kes muidu pole julgenud galeriisse sisse astuda ega siiani ühtegi teost soetanud.
 
Oksjoni tulu eest soetatakse Tallinna Ülikooli täiendkursusele Praktiline Kunstiteraapia kunstitarbeid. Kursuse kaudu juhendatakse kasvuraskustega laste terapeute, psühholooge ning õpetajaid läbi kunstiteraapia võimaluste. 
 
Oksjoni võitjal on kohustus teos välja osta. 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет