Другие пользователи смотрели ещё

Parimad lõikekindlad töökindad TAMREX klass 3 NR10 12 paari

1/1

Parimad lõikekindlad töökindad TAMREX klass 3 NR10 12 paari

ID товара: 152528746 Состояние: новый Срок доставки: 3 дней

Предложение закончилось

Продажа закончилась, но продавец добавил её заново. Кликни на "Посмотри новую продажу" и тебя направят на нужную ссылку.

Посмотреть активную продажу

Предложение закончилось

Продажа закончилась, но продавец добавил её заново. Кликни на "Посмотри новую продажу" и тебя направят на нужную ссылку.

Посмотреть активную продажу
Окончательная цена: 20.00 EUR
Начало: Вт 02.03.2021 03:00:00
Окончание: Вт 30.03.2021 03:00:00
Просмотров: 178
Viitna, Lääne-Virumaa, Eesti
1
STOCK.EE OÜ
Рег. код 11986091    Пользователь с 03.08.2011

STOCKEE 100% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Viitna, Lääne-Virumaa, Eesti
Koл-во: 1
Срок доставки: 3 дней
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: STOCKEE100% / 38 / э-магазин продавца

Parimad saadaolevad lõikekindlad. Kindad on valmistatud Jaapanis ülipehmest patenteeritud TSUNOOGA ™ kiust, mis tagab üheaegselt ülima lõikekindluse ja erilise mugavuse. Silikoonivaba PU-kate tagab hea haarde ning kaitse õli ja mustuse eest. Kindad sobivad kasutamiseks kõikjal, kus käed kaitset vajavad!

Sisselõigete oht varitseb tegelikult kõikjal! Olenevalt vigastuse ulatusest viib see töötaja mõneks ajaks töölt eemale ja tööandja seisab probleemi ees, kust asendus leida. Seetõttu soovitame lõikekindlaid kindaid kasutada kõikjal, ka näiteks üldehituses jms, sest oluline lisaväärtus on lõikekindlatel kinnastel ka suurepärane vastupidavus kulumisele. Lõikekindlad kindad on kootud väga tugevast, spetsiaalsest lõikekindlast fiibrist, mis teeb neist kauakestvad ja tõhusad käekaitsed töötajatele – igal juhul oma hinda igati väärt!

Need kindad on uue põlvkonna lõikekindlad kindad, mis lahendavad raske valiku kaitse ja mugavuse vahel. Põhjus, miks lõikekindlad kindad ei ole kuigi levinud muudel alades, on asjaolu, et hea kaitsetaseme saavutamiseks pidi tootjad mugavuse ohvriks tooma. Kasutajad valivad aga mugavuse ja jätavad ohutuse tahaplaanile.

Need Premium lõikekindlad kindad on üheaegselt ülimalt heade kaitseomadustega ning istuvad käes nagu valatult. Jaapanis valmistatud kindad kootakse patenteeritud uue põlvkonna lõikekindlast fiibermaterjalist nimega TSUNOOGA™, mida peetakse maailma üheks tugevaimaks lõikekindlaks kiuks. Kindad on pehmed, elastsed ja puutetundlikud.

Pehme silikonivaba PU-kate annab juurde head haardeomadused ja pakub kaitset mustuse ja õli eest!

Proovige järgi, mis iganes valdkonna meistrimees või -naine olete. Need kindad sobivad asendama mistahes töökindaid ja on mugavamad kui mistahes teised kindad. Pange tähele – hinnaklass on kõige selle juures ülimalt mõistlik.

Olge esimeste seas, proovige ja rääkige kaasa! Need kindad on tulevikutrend ning hetkel puudub Eesti kindaturul analoogne toode!

Materjalid

TSUNOOGA™ lõikekindel fiiber; spandex nailon; polüuretaan

Suurus Nr10

Tamrexi poes hind ühele paarile 8.- koos km-ga

Allikas: https://tamrex.eu/ee/et/416-tamrex-pu-kattega-peopesas-loikekaitsega-klass-3-valged-hallid-tookindad.html

 

Vaata ka minu teisi oksjoneid !

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет