Parimad töökindad TAMREX lõikekaitse (klass 3) valged/hall

1/1

Parimad töökindad TAMREX lõikekaitse (klass 3) valged/hall

ID товара: 145552252 Состояние: новый Срок доставки: 3 дней

Предложение закончилось

Данная продажа закончилась без ставок. Если желаешь узнать в наличии ли ещё товар, то оставь оповещание продавцу, что желаешь купить товар. Пришлём Вам e-mail если продавец снова добавит товар на продажу.

Предложение закончилось

Данная продажа закончилась без ставок. Если желаешь узнать в наличии ли ещё товар, то оставь оповещание продавцу, что желаешь купить товар. Пришлём Вам e-mail если продавец снова добавит товар на продажу.

Окончательная цена: 2.90 EUR
Начало: Вт 13.10.2020 08:49:57
Окончание: Вт 10.11.2020 08:49:57
Просмотров: 58
Tallinn, Harjumaa, Eesti
24
STOCK.EE OÜ
Рег. код 11986091    Пользователь с 03.08.2011

STOCKEE 100% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 24
Срок доставки: 3 дней
Транспорт:
Omniva: От 2.95 EUR (S)
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: STOCKEE100% / 7 / э-магазин продавца

Parimad saadaolevad lõikekindlad. Kindad on valmistatud Jaapanis ülipehmest patenteeritud TSUNOOGA ™ kiust, mis tagab üheaegselt ülima lõikekindluse ja erilise mugavuse. Silikoonivaba PU-kate tagab hea haarde ning kaitse õli ja mustuse eest. Kindad sobivad kasutamiseks kõikjal, kus käed kaitset vajavad!

Sisselõigete oht varitseb tegelikult kõikjal! Olenevalt vigastuse ulatusest viib see töötaja mõneks ajaks töölt eemale ja tööandja seisab probleemi ees, kust asendus leida. Seetõttu soovitame lõikekindlaid kindaid kasutada kõikjal, ka näiteks üldehituses jms, sest oluline lisaväärtus on lõikekindlatel kinnastel ka suurepärane vastupidavus kulumisele. Lõikekindlad kindad on kootud väga tugevast, spetsiaalsest lõikekindlast fiibrist, mis teeb neist kauakestvad ja tõhusad käekaitsed töötajatele – igal juhul oma hinda igati väärt!

Need kindad on uue põlvkonna lõikekindlad kindad, mis lahendavad raske valiku kaitse ja mugavuse vahel. Põhjus, miks lõikekindlad kindad ei ole kuigi levinud muudel alades, on asjaolu, et hea kaitsetaseme saavutamiseks pidi tootjad mugavuse ohvriks tooma. Kasutajad valivad aga mugavuse ja jätavad ohutuse tahaplaanile.

Need Premium lõikekindlad kindad on üheaegselt ülimalt heade kaitseomadustega ning istuvad käes nagu valatult. Jaapanis valmistatud kindad kootakse patenteeritud uue põlvkonna lõikekindlast fiibermaterjalist nimega TSUNOOGA™, mida peetakse maailma üheks tugevaimaks lõikekindlaks kiuks. Kindad on pehmed, elastsed ja puutetundlikud.

Pehme silikonivaba PU-kate annab juurde head haardeomadused ja pakub kaitset mustuse ja õli eest!

Proovige järgi, mis iganes valdkonna meistrimees või -naine olete. Need kindad sobivad asendama mistahes töökindaid ja on mugavamad kui mistahes teised kindad. Pange tähele – hinnaklass on kõige selle juures ülimalt mõistlik.

Olge esimeste seas, proovige ja rääkige kaasa! Need kindad on tulevikutrend ning hetkel puudub Eesti kindaturul analoogne toode!

Materjalid

TSUNOOGA™ lõikekindel fiiber; spandex nailon; polüuretaan

Suurus Nr10

Soovi korral saab arve

Tamrexi hind 8.- koos km-ga

Allikas: https://tamrex.eu/ee/et/416-tamrex-pu-kattega-peopesas-loikekaitsega-klass-3-valged-hallid-tookindad.html

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Tere taas, kas kindaid nr.9 saab osta selle sama oksjoni alt või on need kusagil mujal müügis? Sooviksin 2 paari nr.9 ja 1 paar nr.10.

  ответил 29.10.2020 11:21

  Saate siit samast tellida, lisan suurused nii nagu soovite.

 • Tere, kas nr.8 ja nr.9 suurust ka oleks pakkuda?

  ответил 29.10.2020 10:26

  Tere. Nr8 kahjuks pakkuda ei ole, nr9 on pakkuda 5 paari

 • 5 2

Другие аукционы продавца