poiste fliis kampsun dressipluus Name It 104

1/1

poiste fliis kampsun dressipluus Name It 104

ID товара: 168179391 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 6.25 EUR
Продление окончания: 10 минут
Начало: Пн 27.12.2021 19:45:00
Окончание: Пн 24.01.2022 19:45:00
Просмотров: 258
Последний претендент: luxusluxus
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
arabella8100%положительный отзыв
1392 oбратная связь    20 подписчики
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Размер (дети): 98 -104 cm
Koл-во: 1
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: arabella8100%положительный отзыв Посмотреть другой товар

Soe karvavoodriga poiste dressipluus Name It 104

Korralik ja ilus.


Vaadake pilte, küsige lisa. Tegu on kasutatud asjadega, kui pole märgitud vastupidist ning defektid või puudused võivad jääda märkamata, toon välja need, mis jäävad silma, kuid kõike ei pane tähele. Esemetel võib esineda kulumis- ja kasutusjälgi, defekte, puuduseid, riietel topilisust, plekke, augukesi, õmbluseid, parandusi, karvakesi, ebemeid, muid puuduseid, või olla küljes pesuvahendi lõhn, või veel midagi, mille peale ei tule, mida pole kuulutuses välja toodud või mis pole piltidel nii hästi näha, ja piltide hulgas võib olla kasutatud illustratiivseid või eseme reklaampilte, nt esimeste piltidena ja reaalne ese (sh värvus) võib erineda pildil nähtust. Kui oksjoni kirjelduses kirjutan kasutatud eseme kohta, et ese on korralik, ei tähenda, et see oleks uus ese ja puudusteta, see on ikkagi kasutatud ese. Esitage küsimused oksjoni käigus, hilisemate pretensioonide arvessevõtmine ei ole tagatud. Kui osalete oksjonil, siis ootan ostjalt mõistvat suhtumist ja viisakust, ning probleemi avastamisel võtke kõigepealt minuga ühendust.

Ostetud asjade eest tuleb tasuda 3 päeva jooksul oksjoni lõpust - seda ka juhul, kui osalete mitmetel oksjonitel. Viimasel juhul märkige saatmine "kokkuleppel" (ühes pakis). Kauemaks kui 20 päevaks ootelejäänud asju ei ole võimalik enam välja nõuda! (v.a. kui pole eraldi konkreetset kokkulepet, et ootan antud asja saatmisega). Saadan ainult postiga, v.a. kui oksjonis on märgitud üleandmise variant. 

Proovin alati pakkida asju nii, et transport oleks soodsam. Pakkimiseks kasutan taaskasutatavaid materjale. Kui soovite DPD-ga saatmist, andke teada, ja saan lisada DPD, kui kõik oksjonid, millel osalete, on lõppenud.

 

 

 

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет