Другие пользователи смотрели ещё

Pokkeriõhtu sõprade seltsis.

1/1

Pokkeriõhtu sõprade seltsis.

ID товара: 158888908 Состояние: новый Срок доставки: 30 дней
Предложение закончилось
Предложение закончилось
Окончательная цена: 200.00 EUR
Начало: Пт 02.07.2021 10:00:00
Окончание: Пт 30.07.2021 10:00:00
Просмотров: 27
Eesti, Kogu Eesti, Eesti
100
Состояние: новый
Расположение: Eesti, Kogu Eesti, Eesti
Koл-во: 100
Срок доставки: 30 дней
Оплата: наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: Intan100% / 975 / Посмотреть другой товар

Piirangud on lõppemas, anna oma peole või üritusele vunki juurde!

Pokkeripakett sisaldab pokkeri mänguõpetust ja turniiri, kestab see kokku 3-4 tundi. Mängust saab osa võtta kuni 9 inimest, kui on rahvast rohkem, siis teised vaatavad pealt. Kogu mäng on meelelahutuslikus võtmes, raha peale mäng ei käi. Pakett sobib sünnipäevale, firmapeole või muule üritusele, aga kindlasti peab see toimuma siseruumis või telgis, sest lageda taeva all viib väiksemgi tuuleke kaardid laualt minema (järgi proovitud). Mäng sobib hästi algajatele, eelnevad teadmised pokkerist pole vajalikud, mängu viib läbi 20-aastase kogemusega diiler ja kõik saavad mängu kenasti selgeks, lõbus õhtu ja üldine heaolu on garanteeritud!

Tellija tasub teenuse eest vahetult enne ürituse algust (kas kohapeal sularahas või vabastab deposiidi), mängijatele on mänguõpe ja turniir tasuta, võitjale (või nt esikolmikule) võib tellija omal valikul ise välja panna mingi auhinna. Enne teenuse ostmist palun kindlasti minu käest üle küsida, kas mul antud kuupäev on vaba või mitte, selle jaoks on allpool lahter "Küsi müüjalt"!

Hind sisaldab lauda, toole, diilerit, kaarte, žetoone (muidugi mõista nende asjade renti üheks õhtuks, te ei saa neid päriseks omale!), transporti jne, mingeid varjatud lisakulusid ei ole. Välja arvatud sõit saartele, siis lisandub 1 inimese + auto + haagise edasi-tagasi praamipilet pluss €20.- aja- ja kütusekulu.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет