Рейтинг пользователя и комментарии

Kulla11
Пользователь с 23.11.2011

100% надежный продавец
надежный покупатель

Неделя Месяц Год Все
позитивный 9 32 417 3082
нейтральный 0 0 4 34
негативный 0 0 0 6

 • Nutikell A1 , defektiga

  Kuigi tegutsemine oli äärmiselt operatiivne (kauba sain kätte üliruttu, see on väga tubli, hinne 5,) on kaup (nutikell A-1) kasutuskõlbmatu. Müügikuulutuses märget, "defektiga" ei olnud. PRÜGIKASTIKAUP + PUUDUB EESTI KEELNE KASUTAJAJUHEND. Kahju küll, kuid sellele ostule on nii minu kui ka mu rahakoti hinnang negatiivne.:@

  Kui toode ei sobi saab selle meile tagastada, pole mõttet negatiivseid loopida. Meie võtame kauba tagasi ja tagastame raha..

 • Äratuskell

  Ei soovita! Tellitud uus kell polnud kasutuskõlblik. Kirjas olnud suurusega patarei ei mahtunud korralikult kella sisse (nagatsid jäid ette).

  Toode töötab väga hästi. Kinnitid ongi jäigad , et patarei ei liiguks sees. Siiamaani on kõigil töödanud. Ka endal samasugune. Tuleb lihtsalt patarei paigaldamisel kinnitusi vähe laiemale ajada.

  Kuna patarei ei läinud korralikult sisse, pidi seda jõuga suruma. Patarei läks küll lõpuks kellale sisse, kuid selline surumine lõhkus kella. Muud moodi polnud võimalik patareid kella sisse saada, tegu on KÕLBMATU tootega. Odav kaup võibki kiiremini katki minna, kuid valesti kokku pandud(vales suuruses) detailidega ei ole müügikõlblik. Võib-olla oli tegu praaktootega, olen ostjana sellest teada andnud ja müüja peab rohkem toote kvaliteeti kontrollima.

 • Signe Seebid Kakaovõi Kehaniisutaja 80g

  Tere.Kahjuks läksin nn.kakaovõiga alt,toode peaks olema mõnusa kergelt shokolaadise lõhnaga ja kreemikas.See toode mis mina sain on valge ja haiseb kibedalt(abikaasa keeldus minuga ühes toas magamast).Kontrollig​e üle teised pakid,et teised tünga ei saaks.Mul on tõesti väga kahju ,et ei saanud oodatud meeldivat toodet.

  Tegemist Eesti tootjaga , kellele edastame Teie negatiivse tagasiside.. Kahju , et oli pettumus.

 • Taevalaternad 10 tk komplektis

  Товар крайне низкого качества, все фонарики были порваны в нескольких местах, очевидно из-за того что ооооочень долго лежали, из 10 штук взлетело только 2, и то спустя пару минут упали.

  Võite meile kauba tagastada.

 • Занимается обманом. Не отправляет товар после его оплаты. не отвечает на пиьсма. Жулик.

  Tere Vabandame, kuidagi on jäänud Teie tellimus märkamata. Läheb homme posti. Vabandame!

 • ESITAN PRETENSIOONI TÖÖRIISTA KOMPLEKTIST EI SAANUD KÄTTE HAMMRID,PALUN SAATKE.POSTIKULUD PALUKS MÜJÜALE ISE KANDA. Tartumaa Vara vald Koosa 5-2 60432 56761325

  Saadame haamri järele. Postikulu maksame meie. Vabandame.