Другие пользователи смотрели ещё

Soojak nr 2 (Paldiskis)

Soojak nr 2 (Paldiskis)

ID товара: 152016371 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 2 590.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Сб 20.02.2021 09:30:00
Окончание: Пн 01.03.2021 09:46:13
Просмотров: 2879
Последний претендент: siir
Paldiski raudteejaam, Harjumaa, Eesti
1
AS Eesti Raudtee
Рег. код 11575838    Пользователь с 22.03.2011

Eesti Raudtee 98%
Состояние: использованный
Расположение: Paldiski raudteejaam, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт: Самовывоз
Оплата: банковский перевод
Продавец: Eesti Raudtee98% / 523 / Посмотреть другой товар

Välismõõdud (projektist):
*laius 3,6 m;
*pikkus 6,6 m

Tegemist on ühe mooduliga demonteeritud Paldiski raudteejaama moodullinnakust. Linnak rajati 1998 aastal ja koosnes algselt 6-st omavahel ühendatud soojakust, milles paiknesid jaama tegevuseks vajalikud kontori-, side-, olme- ja tualettruum. Moodulid on erineva suurusega ja funktsioonist tulenevalt erinevate ruumilahendustega.

Iga moodul on ehitatud metallist alusraamile, seinad puitkarkassist. Soojustuseks on kasutatud villa ning väljast kaetud plekiga, seest kipsplaadiga. Katus on plekist. Kõrvuti asetsenud seintel puuduvad fassaadiplekid, samuti võivad katuse- ja fassaadiplekid olla vigasaanud tõstmisel.

Mooduli kaal on orienteeruvalt 5,0- 6,0 tonni.

Moodulit saab tõsta, kasutades selleks katusepleki all paiknevaid kinnituskohti (vajalik paigaldada keermepulk koos tõsteaasaga). Müüja võimaldab kasutada mooduli sõidukile laadimiseks temal olemasolevaid tõsteaasasid, kuid neid ostjaga kaasa ei anta.

Soojak võõrandatakse koos soojakus äraviimise hetkel asuva sisuga sh kasutatud kontorimööbel jms. Soojakus olevad tehnosüsteemid ja kaabelliinid ei ole töökorras (nt juhtmed on katkilõigatud, süsteemid pole komplektsed, võivad olla külmunud jms).

Moodulhoone karkass on heas seisukorras, seetõttu on moodulit lihtne vastavalt oma vajadustele taastada kas eraldiseisvaks soojakuks või puukuuriks või saunaks vms.

Kontaktisik: Alar Laurimaa tel 5066947. Tutvumine eelneval kokkuleppel 26.02.2021 (NB! Palun kasutada isikukaitse vahendeid). 

Maksmine: Oksjoni lõpphind sisaldab käibemaksu. Oksjoni võitnud isik peab tasuma eseme hinna pangaülekandega AS Eesti Raudtee arveldusarvele EE642200221044366990 viitenumber 5555, (selgitusse maksja nimi ja mille eest) 5 kalendripäeva jooksul.
Soovi korral koostab müüja pärast ostu eest tasumist ostjale arve.   

Transport: Oksjoni võitnud isik peab korraldama eseme ära viimise 7 päeva jooksul. Müüja kaupa ei saada ning ostja organiseerib ja tasub transpordi eest täies mahus.

NB! Kui oksjonivõitja ei tasu ja/või ei vii müüja juurest ära tähtaegselt oksjonilt võidetud eset, loetakse ostja ostust loobunuks ning müüja jätab endale õiguse seejärel ese soovi korral utiliseerida ja/või uuesti realiseerida. Vastavalt Osta.ee kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada ostust loobunud oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille suurus on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, kuid mitte vähem kui 15,00€.    

Võidetud ese antakse üle ja ostu-müügileping/arve vormistatakse oksjonil võidupakkumise teinud kasutaja registreerimisandmetega isikule (vastavalt juriidilisele või füüsilisele isikule, kelle nimele kasutajakonto on registreeritud). Ostu ümbervormistamine kolmandale isikule ei ole võimalik.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Tere mis aadressil täpselt soojakud asuvad?

    Paldiski raudteejaamas

  • wiciw спросил 24.02.2021 00:27

    tere, kohapeal pealetõstmis võimalust pole ?

    Tere! Kui kohapeale tulete oma sõidki ja oma kraanaga, siis on. Muid variante müüja ei paku.

  • 5 2