Другие пользователи смотрели ещё

Survekeetja / autoklaav All American 21L

Survekeetja / autoklaav All American 21L

ID товара: 188372932 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 311.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 20.01.2023 18:12:58
Окончание: Пн 30.01.2023 18:12:58
Просмотров: 236
Последний претендент: jants81
Harku vald, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
mygift100%положительный отзыв
2 oбратная связь    0 подписчики
NGRVR OÜ   Пользователь с 14.08.2019
Рег. код 14766415
Состояние: использованный
Расположение: Harku vald, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Возврат: Я согласен забрать товар в течение 14 дней. Покупатель оплачивает почтовы расходы по возврату товара. Товар должен быть в том же состоянии и комплектации, что и на момент продажи. Abi
Оплата: депозитный платеж
Продавец: mygift100%положительный отзыв э-магазин продавца

Müüa vähe kasutatud survekeetja All American pressure cooker 21L. 

Tänu oma erilisele disainile on tegemist ilmselt parima survekeetjaga maailmas mis mõeldud kodutarbijale. Ameerikas enim müüdud ja hinnatud bränd aastast 1930, valmistatud ''Wisconsin Aluminum Foundry'' poolt.

Miks on All American parim?

1. Valmistatud valatud alumiiniumist. Alumiiniumi eelis on hea soojusjuhtivus ja soojapidavus. Kui pott on üles soojenenud võib kütteallika madalama kuumuse peale keerata ja pott hoiab kuumust kasutades vähe energiat.

2. Tänu täpsele töötlusele ei ole potil praktiliselt ühtegi kuluvat osa. Tavalised survekeetjad kasutavad õhutiheduse saavutamiseks kummist tihendeid, mis ajapikku muutuvad rabedaks ja purunevad. All American Pressure cookeril on täpselt treitud kaas ja piisab vaid väiksest kogusest toiduõlist või vaseliinist, et saavutada täiuslik õhutihedus. Internetist on leida palju videosi kus 50 aastat vanad keetjad töötavad täpselt sama hästi kui uued.

3. Raskusega reguleeritud surve. Lihtne süsteem mis ei vaja erilist järelvalvet. Lihtsalt aseta raskus oma soovitud survega (5, 10, 15 psi) kaane ventiilile ja kui surve liiga kõrgeks läheb siis ventiil korrigeerib survet iseseisvalt.


Pott on imporditud Ameerikast, tänu EU reeglitele mis nõuvad kummist tihendit, sellist survekeetjat Euroopas väga ei levi.

Tee ise, konserve mis kestavad aastaid (juurviljad, puuviljad, kaunviljad, liha, kala jne..). Kui soovid kasvatada ise seeni on survekeetja asendamatu abivahend substraadi steriliseerimiseks. Sobib igaks tegevuseks kus tulemus peab olema steriilne toode. Sobib väga hästi ka toitude valmistamiseks mis muidu võtavad tunde (pulled pork jne.).

Mõned videod:

https://www.youtube.com/watch?v=E6P1sYZzb3M

https://www.youtube.com/watch?v=s1xr67B2TV8

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет