Другие пользователи смотрели ещё

SYRIUS PROLINE - SNOOPER GPS seade

1/1

SYRIUS PROLINE - SNOOPER GPS seade

ID товара: 140812382 Состояние: использованный Срок доставки: 3 дней

Предложение закончилось

Данная продажа закончилась без ставок. Если желаешь узнать в наличии ли ещё товар, то оставь оповещание продавцу, что желаешь купить товар. Пришлём Вам e-mail если продавец снова добавит товар на продажу.

Предложение закончилось

Данная продажа закончилась без ставок. Если желаешь узнать в наличии ли ещё товар, то оставь оповещание продавцу, что желаешь купить товар. Пришлём Вам e-mail если продавец снова добавит товар на продажу.

Окончательная цена: 60.00 EUR
Начало: Вс 05.07.2020 17:23:05
Окончание: Вс 02.08.2020 17:23:05
Просмотров: 214
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Срок доставки: 3 дней
Транспорт: По договорённости с продавцом Abi
Возврат: Согласен забрать товар в течение Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж
Продавец: 64123 — / 3 / Посмотреть другой товар

Müügis olev GPS seade on eriti heaks ja täpseks abimeheks raskeveokijuhtidele, matkajatele Euroopa Liidus, Inglismaal, Shotimaal, Iirimaal. Eksida võib 1,5 m. Balti riikides ja Maailmas seigeldes on vajalik täpselt kohalejõudmiseks alla laadida täiendavad kaartid. Seade ei ole uus aga uuendab töö käigus kõiki sisse installeeritud kaarte. Endise kaugsõidu kutselise juhina julgen soovitada see seade endale osta soodsa hinnaga. Garanteerin, et seade on 100% töökorras. Lisan mikro CD plaadi ja kasutusjuhendi.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Erinevalt teist olen mina 20 aastat GPS seadmetega tegelenud ja kaugsõiduautojuhina olen ka olnud tööl 16 aastat ning sellest 11 aastat olen teinud EU sisetööd.Edu teile selle seadme müügiga.

  ответил 10.07.2020 17:36

  Erinevalt Teist olen mina ka kaugs.idu autojuht olnud 23 aastat, neist viimased kolm Iirimaa firmas ja selle seadmega töötanud.

 • Tere.Mis kuramuse jama te siin rahvale ajate"uuendab töö käigus kõiki sisse installeeritud kaarte"?See seade ei uuenda ennast ise kohe mitte kuidagi ja üleültse ei uuenda ükski navi ennast ise vaid tuleb panna ikka arvuti järgi ja siis uuendada.See konkreetne mudel on juba pärit aastast 2007 ja selle uuendamisega on juba probleeme kuna oma mälu maht on tal nii väike et enam euroopa kaardid sisemällu ei mahu kuna kaardimahud on läinud juba nii suureks ja seega tuleb kõik mälukaardile ümber teha ja selle eest küsitakse uuenduse lehel juba korralik raha ning see navi programm ei ole seda väärt.Normaalsed veokajuhid kasutavad juba ammu IGO PRIMO navi programmi mis on hetkel maailmas kindlalt juhtiv navi programm ja millel on ka eestikeelne menüü ning hääljuhised mida aga teie seadmel ei ole.Selle vana navi väärtus on maksimum 15-20 euri ja mitte senti ka rohkem.

  ответил 10.07.2020 11:47

  Snooper S2000N Syrius Proline satelliitnavigatsiooni ja kiiruskaamera hoiatussüsteem pakub Suurbritannia ja Iirimaa tänavataseme kaardistamist ülikerge 4,3-tollise laiekraanivaate abil. Snooper S2000N Syrius Proline sisaldab ka mitme marsruudi planeerijat, Bluetooth-tehnoloogiat, mis pakub käed vabad helistamist, MP3-mängijat ja TASUTA TMC-liikluse vastuvõtjat reaalajas liiklusteabe edastamiseks. Müüa võib küsida hinda millist ta tahab. Mina ei ole Teile seda seadet kaela määrinud. Tehke endale selgeks mida tähendab sateliitnavigatsioon

 • 5 2