Другие пользователи смотрели ещё

Uus! Kroser 15.6" sülearvuti seljakott Rolltop Bag

Uus! Kroser 15.6" sülearvuti seljakott Rolltop Bag

ID товара: 213499798 Состояние: новый

Предложение закончилось

Продажа закончилась, но продавец добавил её заново. Кликни на "Посмотри новую продажу" и тебя направят на нужную ссылку.

Посмотреть активную продажу

Предложение закончилось

Продажа закончилась, но продавец добавил её заново. Кликни на "Посмотри новую продажу" и тебя направят на нужную ссылку.

Посмотреть активную продажу
Окончательная цена: 17.90 EUR
Начало: Ср 29.05.2024 15:00:00
Окончание: Ср 26.06.2024 15:00:00
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Продавец:
Hundu100%положительный отзыв
3058 oбратная связь    31 подписчики
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST (S)
Omniva (S)
DPD Pickup автомат/торговые точки (M)
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: Hundu100%положительный отзыв Посмотреть другой товар

Uus. Pakendis. Kohe olemas - kiire tarne.

Kroser 15.6" sülearvuti seljakott

  • See stiilne sülearvuti seljakott on valmistatud kvaliteetsest veekindlast kamuflaažimustriga lõuendist polüestrist, millel on kvaliteetne veekindel jõudlus. Toote mõõdud: 18,9 x 12,5 x 6,5 tolli; kaal: 1,65 naela.
  • Spetsiaalne roll-top disainiga seljakott: seljakotil on spetsiaalne nailonrihmadega roll-top disain, millel on ainulaadne ja stiilne välimus; esitaskus on veekindel tõmblukk, et hoida teie asjad kuivana ja turvaliselt; külgmised elastsed võrktaskud mahutavad vihmavarju ja veepudeleid jne.
  • Suur mahutavus: KROSER rull-seljakoti tegelik mahutavus on ca. 22 liitrit. Seljakoti sisemus on varustatud mitme avara lahtriga, et pakkuda eraldi ruumi arvuti, dokumentide, raamatute, passi, rahakoti ja muu jaoks. Polsterdatud sülearvuti sahtel mahutab kuni 15,6 tolli sülearvuteid.
  • USB laadimisport: seljakoti küljel on USB-laadimisadapter, mis võimaldab hõlpsalt laadida oma elektroonikatooteid ilma laadijat seljakotist eemaldamata.

Seisukord: UUS!
Esimene pilt on illustratiivne. 


Siit leiad lisa.

Kiire postitus, korralik pakkimine. Kõik võidud loomulikult ühes pakis, kui just teisiti ei soovita. Toote pakend võib olla viga saanud, kui ostad pakendit, küsi enne ostu tegemist üle. Eestikeelset juhendit reeglina kaasas ei ole. Esimesed pildid on illustratiivsed. Küsige alati oksjoni all lisaküsimus, kui miski asi on selgusetu. Kui saan,siis vastan ikka. 

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.
NB! Различные мошенничества - обычное дело! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.

  • Заданных вопросов нет