Другие пользователи смотрели ещё

VARAJANE START Rannij Start spordikompleks turnimiskompleks

VARAJANE START Rannij Start spordikompleks turnimiskompleks

ID товара: 157581199 Состояние: использованный Срок доставки: 7 дней

Aукцион закончился или неактивен.

Продажа закончилась, но продавец добавил её заново. Кликни на "Посмотри новую продажу" и тебя направят на нужную ссылку.

Посмотреть активную продажу

Aукцион закончился или неактивен.

Продажа закончилась, но продавец добавил её заново. Кликни на "Посмотри новую продажу" и тебя направят на нужную ссылку.

Посмотреть активную продажу
Окончательная цена: 150.00 EUR
Продление окончания: 10 минут
Начало: Сб 05.06.2021 12:32:45
Окончание: Сб 03.07.2021 12:32:45
Просмотров: 95
Последний претендент:
Kasemetsa küla, Harjumaa, Eesti
1
Состояние: использованный
Расположение: Kasemetsa küla, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Срок доставки: 7 дней
Оплата: банковский перевод, наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: nagval100% / 50 / Посмотреть другой товар

Varajane Start (Rannij Start) on kuuetahuline metallkarkass, mille ainulaadne ehitus lubab seda kasutada viies erinevas asendis. Lastele mõeldud turnimisvahendite ja spordikomplekside seas on Varajasel Stardil eriline koht: juba nimigi ütleb, et see on mõeldud kõige väiksematele kasutajatele (Ранний Старт – vene keeles „varajane algus“). 

Varajane Start sobib ERI VANUSES LASTELE ja on kasutatav sünnist kuni noorema koolieani. Varajase Stardi väljatöötamisel on arvestatud kõiki lapse esimeste eluaastate füsioloogilisi iseärasusi. Kõik redelite pulgad ja põikpuud on lapse väiksele käele sobiva läbimõõduga, nende vahed on väikesed, nii et laps ulatub hõlpsasti järgmise pulgani.

Varajane Start on rohkem kui spordikompleks. See on sportimis- ja mängusüsteem, mis soodustab väikelaste arengut, pakub palju rõõmu nii lastele, nende vanematele kui ka õpetajatele.

-ERI VANUSES LASTELE alates 2.elukuust

-MITMEFUNTSIONAALNE

-KOMPAKTNE

-OHUTU

-MOBIILNE

-HOOAJAST SÕITUMATU TURNIMISKOMPLEKS (Talvel toas, suvel suvilas)
 

Täiskomplekti saab kasutada viies asendis, kasutades selle võimalusi maksimaalselt ära.

Liumäe saab kinnitada karkassi mis tahes põiklati külge. Peaaegu sünnist alates saab liumäge kasutada kui rada, mis toetab lapse roomamaõppimist, seejärel aitab tal püsti tõusta ja kõndima õppida. Suuremale lapsele saab sellest lemmik mängu- ja trennivahend. Lisade abil saab lapse sportimise ja mängu muuta veelgi mitmekesisemaks. Karkassi mõõdud põhiasendis:

  • Kõrgus - 105 cm
  • Põhja laius - 105 cm
  • Põhja pikkus - 129 

KOMPLEKTIS: Karkass, 2 x universaalne matt, liumägi, võimlemisrõngad, telk "juust", kate "korvpall"

Karkassi maksimaalne koormus kasutamise käigus on 90 kg. Liumäe maksimaalne koormus kasutamise käigus on 40 kg. Arvestage sellega, kui kompleksi kasutab korraga mitu last. Matid on valmistatud tervisele ohutust materjalist. Spordikompleksi karkassi võib kasutada nii siseruumides on kui ka välitingimustes. Välitingimustes ei tohi spordikompleks olla pidevalt vihma käes või lumes, vaid peab olema vee eest kaitstud.

Tegemist on ühe lapse poolt kasutuses olnud komplektiga ning see on heas korras. Puudused on piltidel : liumäe ühel serval auk, telgi "juust" taskud on osaliselt lahti, aga saab lihtsalt kinni õmmelda, matidel on osad takjakinnitused lahti, kuid saab samuti kinni õmmelda.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет